reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

Wózek jest nowy, z kolekcji(?) 2009 :tak:
Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu bo mój brat powiedział, że to kolumbryna i nigdzie nie wjade tym "czołgiem"...:dry:
A siedzisko w spacerówce jest właśnie fajne, duże. I gondola na żywo też nie wygląda na taką małą, o jakiej mówią o niej ludzie, a sama mierzyłam :cool2:
 
reklama
Wózek jest nowy, z kolekcji(?) 2009 :tak:
Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu bo mój brat powiedział, że to kolumbryna i nigdzie nie wjade tym "czołgiem"...:dry:
A siedzisko w spacerówce jest właśnie fajne, duże. I gondola na żywo też nie wygląda na taką małą, o jakiej mówią o niej ludzie, a sama mierzyłam :cool2:

Ladnie sie prezentuje :-) kolorek tez bardzo fajny a przynajmniej spacerowke wykorzystasz na dlugooo :-)
 
Ja już na 99% mam swój typ. O wszystkich wózkach które mnie interesowały przeczytałam opinie na gazeta.pl i najlepsze miał TAKO JUMPER
Cena 1200 zł z fotelikiem
 

Załączniki

  • jumper_x_kola_01.jpg
    jumper_x_kola_01.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 30
Wózek jest nowy, z kolekcji(?) 2009 :tak:
Dzięki dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu bo mój brat powiedział, że to kolumbryna i nigdzie nie wjade tym "czołgiem"...:dry:
A siedzisko w spacerówce jest właśnie fajne, duże. I gondola na żywo też nie wygląda na taką małą, o jakiej mówią o niej ludzie, a sama mierzyłam :cool2:

Śliczny :-)
Sama mam tego Iksika Landerka ale wersję 2008.
Budkę masz faktycznie głębszą.
 
ja muszę wnosić na 1 piętro, ale wnosić :))))
Ta opcja z bujaniem mi się podoba. Ja parę dni temu wybrałam wózek PegPerego, ale chyba jednak to nie był dobry wybór - za małe kółka w gondolce, mała gondolka, a to zima i co z tego, że lekki. Teraz jestem na etapie oglądania wózków wygodnych i dużych i w miarę lekkich, takie, które uniosą odpinając gondolkę od stelaża. Dziś oglądam używaną gondolkę ze stelażem PegPerego Culla, do której pasuje fotelik, który też będzie pasował do spacerówki PegPerego Pliko 3, którą na pewno chcę mieć na wiosnę.
Zobaczymy co z tego wyjdzie :))))
 
ja muszę wnosić na 1 piętro, ale wnosić :))))
Ta opcja z bujaniem mi się podoba. Ja parę dni temu wybrałam wózek PegPerego, ale chyba jednak to nie był dobry wybór - za małe kółka w gondolce, mała gondolka, a to zima i co z tego, że lekki. Teraz jestem na etapie oglądania wózków wygodnych i dużych i w miarę lekkich, takie, które uniosą odpinając gondolkę od stelaża. Dziś oglądam używaną gondolkę ze stelażem PegPerego Culla, do której pasuje fotelik, który też będzie pasował do spacerówki PegPerego Pliko 3, którą na pewno chcę mieć na wiosnę.
Zobaczymy co z tego wyjdzie :))))

Wiele osób pisze, że te małe podwójne kółka szczególnie zimą sa uciążliwe, więc może faktycznie rozejrzyj sie za czyms innym. Kombinuj, kombinuj .
Coś mi się pomyliło, że na 3 piętro będziesz wózio wnosić :-)
Ale jak na 1-wsze to dasz radę :-)
 
reklama
Marta - Fajny wózio i ciesze sie, że kolejny x-lander si epojawił, bo jednak mnie utwierdza w przekonaniu, że dokonalismy dobrego wyboru, choc to sie okaze jak przyjdzie przesyłka i zaczniemy nim jeździc, kręcic i sprawdzac.
 
Do góry