reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

reklama
no właśnie nawet te kilka schodków do windy będę właśnie dzwigała...

a przy takim obciążeniu to każdy kilogram jest na "wagę złota" ;-)
dla mnie decyzja jest prosta BUZZ:-)musisz dolaczyc do naszego buzzomaniakowego klubu:-)
mi w końcu przyszły naklejki. I nakleiłam. Moim zdaniem wózek wygląda duuużo lepiej, chociaż nikt z rodziny, jak kazałam powiedzieć co się zmieniło, nie poznał :-)
oj laska ale furke odpicowalas dla corki...super wygadaja te naklejki:-)
 
hahah i właśnie takiego wsparcia potrzebowałam :-p

w przyszłym tygodniu kupie ;-)
no narescie:-)to czekamy na foty buzza:-)
super, ze masz decyzję!! świetny wybór!! :-) Gie-ośka rzeczywiście potrafi zmotywować :-D
hehe trzeba jakos dziewczyne bylo zachecic do buzza:-)
No to bedzie to najlepszy zakup jaki dokonasz :-):-):-):-D ja podniecam sie za kazdym razem jak tylko patrze na mojego buzza hehehehe
oj ja tez tak mam:-)kocham ten wozio:-)
 
reklama
Tak sobie czytam ten wątek od jakiegoś czasu. My nie mamy jeszcze wózka i zgodnie z życzeniem mojego M kupimy wózek dopiero po porodzie.. on słyszał przesąd , że nie wolno kupić wózka przed urodzeniam.. Uparł się jak osioł i cóż zrobić...
 
Do góry