reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

reklama
Fotelik jak najbardziej ok, ale zastanów sie czy nie lepiej kupić fotelik który możesz wpiąć w stelaż wózka. No i ten zauważyłam, ze nie ma pokrowca na nóżki, ale może Tobie kocyk wystarczy lub śpiworek.
Dlatego musisz wiedzieć czy fotelik spełnia Twoje wymagania.
 
Nanages- mnie sie ten fotelik podoba, i nakladke na glowke dziecka ma co jest wazne:tak:
ja nie mam stelaza zeby wpiac fotelik ale przymocowanie normalnym pasem nie trwa tak starsznie dlugo wiec mysle ze to zalezy jak czesto sie bedzie wyjmowac taki fotelik i uzywac jako nosidelka:tak:
 
chyba tylko w TESCO z tego co znalazłam, przynajmniej tak było rok temu, mam nadz. ze ta gazetka jeszcze jest - tylko który to nr:eek:
http://www.pieluszki.pl/pobierz/regulamin_newborn_promo.pdf

i przy okazji znalazłam, ale to dla mam z UK chyba(nie wiem tam gdzie są sklepy SAINSBURY'S) kupon na starter huggies

Huggies Mum & Baby Bundle - Offer - Huggies Club

Dzieki za link.Zapisałam sie kupon wydrukowałami za 3,72 kupiłam 27 pielusze+Zestawik z prezencikami.:-)
 
sliczny kosz :)

a ja wróce jeszcze do tematu pokrowca kokos-gryka - bo napisałam że troche się przyżółcił ale potem jeszcze ciężko się go spowrtem zakładało bo jakby się przykurczył troche choć prany w 40 stopniach....w końcu wciśnięty ale na razie jakiś taki z deka nieforemny wygląda- chyba trzeba go troche ulezeć ;) to głównie info dla Anet - ale tez jakby ktoś jeszcze się zabiarał za odświeżanie takiego pokrowca :)


Dzieki Basia za info,wlasnie poszukuje od paru dni informacji na ten temat i pogubilam sie z watkami....ale juz znalazlam,dzieki bardzo,jutro ja piore....:laugh2::laugh2::laugh2:...zobacze co u mnie wyjdzie....:-D:-D:-D
 
reklama
hej, ja nie potrzebuje fotelika ze stelazem bo wozek mam juz a fotelik to jedynie do przewozenia w aucie i na dwor zeby wozka nie rozkaladac;-) pokrowca wlasnie nie ma ale mysle ze wystarczy ma chlodniejsze dni cieplejszy kocyk i ubranko. Mysle jeszcze czy lepszy jest fotelik z daszkiem sztywnym osobno z raczka czy taki jak ten z linka nakladany daszek na raczke... jest taki wybor tych fotelikow ze ciezko sie zdecydowac naprawde:-( eh naprawde nim jakis wybiore to uplynie wody hehe:-D
 
Do góry