reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Mitemil to cię podziwiam... Mi mama kupiła rożek różowy, jest ładny, ale od miesiąca kręćka dostaje, że mi nie pasuje do niczego i nie umiem się jakoś przyzwyczaić do niego..

Hormony buzują, więc i gusta się zmieniają ;-) Obecnie uważam, że pościel mam śliczną, ale fakt... Wszystko staram się dokupować pod kolor, żeby pasowało (np kocyk).
Może przymknij oko na kolor rożka, bo jak dobrze pójdzie na początku będzie na niego za ciepło, a potem malutka wyrośnie i będzie już niepotrzebny :-p
 
reklama
Czesc dziewczyny czy wiecie ze w gazetce Dziecko jest kupon na 50% na pieluszki Hagiss newborn
Za 28 sztuk zaplacilam 7.5 zl juz z rabatam i gazetka kosztowala chyba 4 zl
Ja wlasnie zabieram sie za pranie ubranek dla Magdusi dokupilam jeszcze dwa proszki w biedronce i moge prac
Torbe juz pomalu pakuje jeszce tylko kilka drobiazgow i bede gotowa
 
Czesc dziewczyny czy wiecie ze w gazetce Dziecko jest kupon na 50% na pieluszki Hagiss newborn
Za 28 sztuk zaplacilam 7.5 zl juz z rabatam i gazetka kosztowala chyba 4 zl
Ja wlasnie zabieram sie za pranie ubranek dla Magdusi dokupilam jeszcze dwa proszki w biedronce i moge prac
Torbe juz pomalu pakuje jeszce tylko kilka drobiazgow i bede gotowa
super,może warto sie zaopatrzyć w gazetkę
 
a ja chciałam pochwalic wózek ktorego juz uzywam,jest rewelacyjny i lekki,zwrotny-łatwo sie go prowadzi,pojemny i praktyczny,nawet jak sie mieszka na 4 piętrze bez windy mozna sobie z nim poradzic! CONECO V4 Wózek głęboko-spacerowy V4 firmy Coneco
wózek fajny nawet miałam go na uwadze ale jak dla mnie ma jeden minus żeby go złożyć trzeba zdemontować siedziskom a ja bym wolała żeby składał się razem z siedziskiem
 
a ten kupon jest realizowany w konkretnych sklepach czy wszędzie tam gdzie są te huggiesy?

chyba tylko w TESCO z tego co znalazłam, przynajmniej tak było rok temu, mam nadz. ze ta gazetka jeszcze jest - tylko który to nr:eek:
http://www.pieluszki.pl/pobierz/regulamin_newborn_promo.pdf

i przy okazji znalazłam, ale to dla mam z UK chyba(nie wiem tam gdzie są sklepy SAINSBURY'S) kupon na starter huggies

Huggies Mum & Baby Bundle - Offer - Huggies Club
 
reklama
Dziewczyny kupony sa realizowane w sklepach cerrfur i cerffur ekspres
Ja sie jeszcze wczoraj dogadalm z dwoma kolezankami ktore maja dzieci i czytaja rozne gazetki ze podaruja mi te kupony jak sobie kupia gazetke co mnie bardzo cieszy
Bede miala 84 sztuki pioeluszek za 23 zl
Numer gazetki 8 sierpien
 
Ostatnia edycja:
Do góry