reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Z tych to dwójka swego czasu byłam pewna ze go chce i koniec, niestety jak przeczytałam ze waga dziecka do 15kg zapał mi opadł w koncu Miłosz juz ma 10:eek::eek:
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was ma może takie cudo:
Nuby Gryzak, Gryzaczek do podawania pokarmu (934427429) - Aukcje internetowe Allegro
Jest też z firmy Baby Safe Feeder-Thermobaby, ale sporo droższe. Czy jakościowo tak samo wypadają?
Zastanawiam się nad kupnem, bo teraz czas ząbkowania i na pewno się przyda ;-)

Ja posiadam dokładnie ten model. Martyna chętnie z niego je, choć ostatnio przechodzi fascynację jedzenia owoców podawanych bezpośrednio do buzi.
Z czystym sumieniem mogę polecić.

Me too.
Moja uwielbia z tego jeść banany i jabłuszko:)

i ja tez mam i super u nas sie sprawdza
 
A wracając na minutkę do tematu rodzeństwa to ja także mogę polecić:-D:-D:-D Jasiek szaleje za Julką, jak ona się wygłupia to on po prostu zanosi się ze śmiechu a jak się fajnie bawią razem na placu zabaw:-D
Ale osobiście uważam że taka różnica 2-3 lata jest najlepsza bo mam koleżanki co maja rok po roku dziecko i jest ciężko, czasami nawet bardzo ciężko...
A co do łóżeczek to Jula śpi na tapczaniku rozkładanym, a szczebelkowe zamieniła w 14 miesiącu na mamine:-D aha i z tego tapczanika nam strasznie spadała na początku ale ona ma taki sen że się nie budziła:baffled: i spała na podłodze:zawstydzona/y:
I żeby nie było tak całkiem off-topowo to obiecuję Efe że jak mi Jasiul zaśnie to przejrzę i ocenie wózki:tak:
 
Z tych to dwójka swego czasu byłam pewna ze go chce i koniec, niestety jak przeczytałam ze waga dziecka do 15kg zapał mi opadł w koncu Miłosz juz ma 10:eek::eek:

Ewelinko z tych mi też ten drugi się podoba:)
a mój synek do 3 lat ważył 14 kg więc po Juli się więcej nie spodziewam;p

No właśnie jakby człowiek wiedział ile te nasze szkraby będą ważyć?

Co do modeli wózków to Aneczeko ten nr 1 chicco też mój faworyt, po prostu najbardziej poręczny. Za to w tym trzykołowym Espiro no się zabujałam (jakieś skojarzenia z łóżeczkiem). Macałam w sklepie pomarańczowo czarny i powiem że boski i lekki jak piórko, ale w porównaniu z moją kolumbryną każdy lekki:laugh2:
Za to Verso wydaje mi się hmmm...bardzie przytulny.
No i jest do 20kg!

Kurde żeby to było łatwiejsze!
 
Ostatnia edycja:
No mój myślał że kupimy taki za 150zł zwykły nierozkładany, no wiesz? zwykłą parasolkę
ale ja wolę te 200 nawet 300zł dołożyć i mieć bajery typu regulowane oparcie czy podnóżek

no i cholender to JA się będę z nim męczyć nie on, prawda?
 
ciężki orzech do zgryzienia z tymi wózkami, ja się nie wypowiadam, bo sama nie wiem co bym wybrała ;-)
na pewno odpadają wózki trzykołowe, bo wydają mi się niestabilne
do chicco też jakoś nie mam przekonania
 
reklama
Do góry