reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

Ewelinko a rozkładany do leżenia czy nie?
jeśli tak to patrz uważnie bo dużo wózków się nie rozkłada ale wybór jest:)
a jak dla mnie na zimy nasze to tylko duży kołowiec:)
Oczywiście rozkładany, bo nie wyobrażam sobie wyjść na spacer nad jezioro i wracać do domu jak dziecko zrobi się senne. Ona tylko poczuje wózek już jej się oczy kleją:laugh2:
czesc. Dolacze sie do dyskusji na temat wozeczkow spacerowych. narazie wozimy sie ciagle w gondoli Baby Active Breaker. Pediatra powiedziala mi ze dziecko nadaje sie do typowej spacerowki od 8 miesiaca (w naszym przypadku to maj). Jesli chodzi o spacerowke to od dawna studiuje nad wyborem w miare lekkiej, wygodnej (dla dziecka) i praktycznej (we Wroclawiu duzo kostki brukowej i wysokie krawezniki w okolicy). Mysle, ze zdecyduje sie na Baby Design Sprint BABY DESIGN SPRINT 2009 WAGA 8kg! W-wa wys=0zł (913457595) - Aukcje internetowe Allegro(8,5 kg, duze kola i szerokie siedzisko), albo Baby Point Coneco wózek CONECO Baby Point Sprint +pokrowiec+folia (922617117) - Aukcje internetowe Allegro, sa prawie identyczne. Ktoras zna te wozki ? U mnioe 2 kolezanki w kamienicy maja takie i bardo sobie chwala.
U nas takimi jeżdżą dzieciaki ale niestety nikt z moich znajomych:-( na te dwie firmy w sklepie popatrzę i pomacam:sorry:
 
reklama
ja mam taki dużokołowiec jak to Aneczka pisze:-)
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: BREAKER CLASSIC głęboko-spacerowy
zakupy udzwignie niesamowicie i po śniegu tez jakos daje radę, nad jezioro jak jedzilimy to sprawdzał się idealnie duzo miejsca dla dziecka i spacerówke jest pojemna, przyszłą zimę tez mam zamiar w nim ujeżdzać, jedyny feler jaki uważam to wielkosc po złozeniu, wchodzi tylko do bagażnika kombi ale zawsze jest coś za coś
na lato i na szybkie wyjscia czy wyjazdy, podróż samolotem to mamy spacerówke
Inglesina Trip
 
sempe mam taki sam wozek i tez jestem zadowolona, ale spaceroke musze miec z wiekszymi kolami, taka parasolka u nas nie zda egzaminu..
 
Ja z kolei z czystym sumieniem mogę polecić nasz wózek Bebe Confort High Trek
Ma duże pompowane koła, i naprawdę bardzo dobrze daje radę po tych zaśnieżonych chodnikach. Juz nie mogę się doczekać wiosny, bo po suchym chodniku sunie jak marzenie; jest mega zwrotny i "sam" jedzie :laugh2:
Mam porownanie z Mutsy Urban Raider, bo takim przez pierwsze 3 m-ce mykalismy, ale w porownianiu z High Treckiem był bardzo ciężki.
Od tygodnia mykamy w spacerówce, i już w ogóle jest loozik ;-)

Może jedynie cena odstrasza :szok::eek: nam jednak udało się go kupic okazyjnie za naprawdę małe pieniadze, więc tymbardziej jestem happy :-p;-)
 
Mysle, ze zdecyduje sie na Baby Design Sprint BABY DESIGN SPRINT 2009 WAGA 8kg! W-wa wys=0zł (913457595) - Aukcje internetowe Allegro(8,5 kg, duze kola i szerokie siedzisko), albo Baby Point Coneco wózek CONECO Baby Point Sprint +pokrowiec+folia (922617117) - Aukcje internetowe Allegro, sa prawie identyczne. Ktoras zna te wozki ? U mnioe 2 kolezanki w kamienicy maja takie i bardo sobie chwala.



Jakie znacie najlżejsze spacerówki? No oprócz tych parasolek bez daszku i na cienkim stelażu. Takich normalnych. Ja się zastanawiałam nad Coneco.


Dziewczyny, ja od połowy grudnia śmigam właśnie w Baby Design Sprint. Jak dla nas jest rewelacyjny. Sprawdził się na tych paskudnych śniegach i tacham go na 3 piętro. Można go złożyć i rozłożyć z dzieckiem na ręku, więc w sam raz dla nas:-D Ma spore koła, rozkłada się na płasko (3 poziomy oparcia), ma szerokie siedzisko i lekko się prowadzi. Jedynym mankamentem jest kosz na zakupy. Trochę mało dostępny, ale dla mnie to akurat ma najmniejsze znaczenie. Żałuję też, że nie ma przekładanej rączki, bo sprawdza się przy wietrznej i słonecznej pogodzie. Mi zależało na czymś lekkim, co mogę złożyć i rozlożyć z dzieckiem na ręku i wygodnie:sorry: wnieść po schodach. Ważne było też to, żeby dzieciaczek nie czuł się skrępowany w tym wózku. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.
 
Ostatnia edycja:
Ja w swoim życiu kupiłam tylko jeden jedyny wózek, x-laner xA i jestem z niego mega zadowolona. Nawet z dwójka dzieciaczków daje rady;-)
A jeśli chodzi o choroby, to wiem, co przeżywacie. Ja od dwóch lat choruje na
QUINNY BUZZ 3 ((MIDNIGHT)) WAWA 24h WYPRZEDAŻ (889941946) - Aukcje internetowe Allegro :-)
Normalnie tak mi się ten wózek podoba, na spacerach bardzo często spotykam pana który ma ten model właśnie i gapię się w ten wózek jak idiotka już gość dziwnie na mnie reaguje, pewnie myśli że to na niego tak się gapię:-D:-D
 
my mamy emmaljunga i też jestem na maxa z niego zadowolona. na razie wozimy się jeszcze w gondoli ale chyba niedługo przejdziemy na spacerówkę bo moje bejbi się denerwuje jak świata nie widzi :-) wygodne jest to w tym wózku że spacerówkę można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. ale i tak musimy sobie kupić jakąś parasolkę na wypady np do sklepu ;-) oczywiście z opuszczanymi plecami :-)
 
Ja w swoim życiu kupiłam tylko jeden jedyny wózek, x-laner xA i jestem z niego mega zadowolona. Nawet z dwójka dzieciaczków daje rady;-)
A jeśli chodzi o choroby, to wiem, co przeżywacie. Ja od dwóch lat choruje na
QUINNY BUZZ 3 ((MIDNIGHT)) WAWA 24h WYPRZEDAŻ (889941946) - Aukcje internetowe Allegro :-)
Normalnie tak mi się ten wózek podoba, na spacerach bardzo często spotykam pana który ma ten model właśnie i gapię się w ten wózek jak idiotka już gość dziwnie na mnie reaguje, pewnie myśli że to na niego tak się gapię:-D:-D
dla mnie w quinny mega minusem jest kubełkowa spacerówka :no:

a ja mam taki i jeszcze jeździmy w gondoli, sprawdził się dobrze tylko stelaż trochę skrzypi, ale to podobno normalne po czasie użytkowania... zobaczymy jak będzie ze spacerówką ;-)
JUMPER Tako +Fotelik +ŚPIWOREK! super OFERTA! (910358875) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry