reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

a czy tak rozkładane siedzisko jak w Maclarenie nie wystarczy? on jest tak profilowany, że nóżki są też ciut wyżej i jak się tył (oparcie) rozłoży, to w zasadzie się leży; na pewno główka nie opada w bok jak z zwykłej parasolce;
no i waga jest ogromnym atutem, na tym mi zależy; kółka - cóż, w zaspach śniegu czy po lodzie i tak na dłuższe spacery wychodzić nie będę, a poza tym nasze dzieciaczki na następną zimę będą miały już 1,5 roku, wiec będą chciały same świat eksplorować;
 
reklama
I znalazłam.
Te 2 poziomy są faktycznie, ale z pozycji półleżącej do leżącej.
Oto fotki.
Muszę zobaczyć ten produkt na żywo.
a7342.jpg

a73a2.jpg
 
przypomniało mi się, że koleżanka miała Maclarena długo i zachwalala, ale nie wiem jaki model; musze podpytać; no i oczywiście pomacać przed zakupem, już się nie wpakuję tak jak w deltima (o wlaśnie, w razie co mam tą landare deltima na pompowanych kolach)
 
MIRANDA niezły! Ciekawe ile waży?
Pokazałam mężowi - pierwsze co powiedział, że strasznie rozklekotany:cool::eek::confused2:

ANDARIEL ja mam najprostszą parasolkę MacLarena i sprawdza się super - więc taki "lepsiejszy" myślę, że będzie spoko :tak:
 
Miranda ekstra wózek! Jakąś cenę znośną ma?

Aneczka ja zrobię tak jak ty. Mam wózek z możliwością spacerówki. On będzie na złą pogodę. A na wiosnę kupię coś lekkiego, żebym mogła się z tym wtaskać na 4 piętro.

Jakie znacie najlżejsze spacerówki? No oprócz tych parasolek bez daszku i na cienkim stelażu. Takich normalnych. Ja się zastanawiałam nad Coneco.

 
Ja mam na szczescie dylemat z glowy bo mam taka spaceroweczke.Poltrade "Waletko" - Bebe Confort - wózki - wózek Loola Kenzo
link do ulotki o tym wozku http://www.poltrade.pl/downloads/loola/ulotka.pdf. Sklada sie swietnie ale na zime padaka, kolka za male. Jak ktos mieszka w okolicach lasu i po takich terenach chodzi na spacerki to odradzam! Po piachu i trawniku nierownym nie jedzie. Mysle zeby jeszcze kupic taka zwykla parasolke malutka, lekka mclarena zeby byla na krotkie spacerki i na wyjazdy.

Miranda swietnie sie sklada ten wozek, jest ladny i ABC Design to dobra firma.
 
reklama
czesc. Dolacze sie do dyskusji na temat wozeczkow spacerowych. narazie wozimy sie ciagle w gondoli Baby Active Breaker. Pediatra powiedziala mi ze dziecko nadaje sie do typowej spacerowki od 8 miesiaca (w naszym przypadku to maj). Jesli chodzi o spacerowke to od dawna studiuje nad wyborem w miare lekkiej, wygodnej (dla dziecka) i praktycznej (we Wroclawiu duzo kostki brukowej i wysokie krawezniki w okolicy). Mysle, ze zdecyduje sie na Baby Design Sprint BABY DESIGN SPRINT 2009 WAGA 8kg! W-wa wys=0zł (913457595) - Aukcje internetowe Allegro(8,5 kg, duze kola i szerokie siedzisko), albo Baby Point Coneco wózek CONECO Baby Point Sprint +pokrowiec+folia (922617117) - Aukcje internetowe Allegro, sa prawie identyczne. Ktoras zna te wozki ? U mnioe 2 kolezanki w kamienicy maja takie i bardo sobie chwala.
 
Do góry