reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka Mirena

reklama
Witajcie, mam założona MIRENE od konca stycznia na kasę chorych zapalacilam tylko za wkładkę 560zl. Już mam ja ponad pół roku i nadal krwawie nie wiem dokładnie kiedy mam miesiączkę, mam tylko tydzień bez krwawienia, resztę miesiąca krwawie raz więcej raz mniej, ogólnie nie jestem zadowolona z tej wkładki, mam tradzik wiekszy przez to, dajcie znać czy wy też tak macie. Wolę wkładkę MIEDZIANA byłam bardzo zadowolona z niej tylko nie wiem jak ja zdobyć bo w gabinecie kosztuje 900zl ponad, a w aptekach jej nie ma, przez internet boję się zamówić. Pozdrawiam.
ja miałam też długo krwawienia przy Mirenie, lekarz przepisał mi tabletki i minęło wszystko po tygodniu. Nie pamiętam nazwy ale i tak tabsy były na recepte. Skonsultuj się z lekarzem, na pewno coś poradzi :)
 
Do góry