reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wkładka Mirena

reklama
że to jest opcja w porządku ale nie dla osób które jeszcze kiedyś planują ciąże i są młode, że cały czas jak jest wydzielany hormon to nie jest też dobrze i że z tego powodu mogą wystepować efekty uboczne w postaci zapalenia, grzybic itd. bo jest zmienione ph, ze organizm jednak powinien się oczyszczać i że może "walczyć" z implantem
 
Nie potrzeba zabezpieczac sie dodatkowo. Trzeba tylko kontrolowac sznureczki i chodzic na kontrole do gina raz w roku.
Czy któraś z was miała wkłatkeTcu 380A sterile copper po której nie mogła zajść w ciążę wyjełam ją 2 miesiące temu i nic ona jest bez hormonów tylko mieć to moja 2 wkładka tego typu czy organizm musi dojść do siebie
 
Zdrowa para ma ok 30% szans na zajście w ciążę w danym cyklu. Moim zdaniem może to nie mieć żadnego wpływu. Robiłaś jakieś badania? Masz potwierdzoną owulację?
 
Tak prześwietlenie jajników tarczycy wszystko jest ok moczu owulacji ni potwierdzono w 11 dniu cyklu byłam w11 cyklu 27.04 .2021.Może trzeba poczekać aż się unormuje wszystko
 
Hej, Dziewczyny jakie macie doświadczenia z wkładką Mirena? Praktycznie jestem zdecydowana, jednak warto jeszcze podpytać.... miałyście jakieś skutki uboczne czy przeciwwskazania do stosowania? Ja mam nadciśnienie, uregulowane tabletkami, jestem po cc.
Miała któraś problem po wkłatceTcu380A z owulacji płodnością ja wyciągnęłam ją 11 lutego i nie mogę zajść moze to za wcześnie miał ktoś takie doświatczenie
 
@Kajakaja1 Nie chcę abyś źle zrozumiała, ale ostatnio w ciążę zaszłaś 14 lat temu. Organizm się się starzeje, dochodzą/uaktywniają się różne choroby/geny. To że wcześniej nie miałaś problemów, nie oznacza, że nie będziesz miała ich teraz. Im starszy organizm, tym dłużej dochodzi do siebie. Jeśli po roku w ciążę nie zajdziesz, to będzie warto się przebadać.
 
Myślisz że to nie wina wkładki któr zdjęłam 2,5 miesiąca temu ogólnie mamie lata niektóre dopiero planują dzieci
 
reklama
Do góry