reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
no zajebiscie:wściekła/y:
termin najsz:-D:wściekła/y:ybszy 26 CZERWIEC 2008 ROK:-(7.30 naczczo
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
O ku..... Dowiedz się koniecznie o jakiś bliższy termin, bo przecież w tym wieku dziecko nie będzie czekało 8 miesięcy z niedosłuchem!!!!!resztą Madzia przed wycięciem migdała miewała też zapalenia ucha, które ponoć zostawiły blizny na błonie bębenkowej. Po zabiegu już uszy się skończyły. Głowa do góry. Jesteś tak obrotna, że dasz radę.
 
no zajebiscie:wściekła/y:
byłoby super gdyby od wczoraj do dzisiaj pani dyrektor szpitala w Gdyni niezdecydowała o jego zamknieciu w dniu jutrzejszym(otolaryngologi):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:
w wejherowie dobrze ,ze wogole nas dzis przyjeli(mamusia sie postarała czytaj JA)
termin najsz:-D:wściekła/y:ybszy 26 CZERWIEC 2008 ROK:-(7.30 naczczo
postanowilismy dowiadywac sie o zabieg w prywatnych klinikach:confused2:


Agusia to moze dowiedz sie w Elblagu w szpitalu wojewodzkim lub wojskowym.
Tutaj mam linki na te oddzialy w szpitalach:
wojewodzki w Elblagu Wojew
 
czerwiec?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szok!!!! faktycznie AGUSIA zobacz gdzie indziej a jak nie w prywatnej klinice....jestem w szoku...
 
wiem ,wiem juz .........
mam numer telefonu na oddział i bede dzwonic jutro
juz straciałm nadzieje na NFZ
a czeakc raczej tak długo nie bedziemy

jest jeszcze jedna mozliwosc , ze po kroplach ktore dostaje Konrad migdał sie obkurczy i zabiegu nie bedzie trzeba robic (ale to watpliwe.......)
teraz pewnie tylko za kase zabieg
jak nie trudno...:rofl2:... niech sie NFZ pocałuje w @@@@
bedziemy płacic ......jak za wszystko....... .za wizyte u lekarza tez płacilismy pomimo skierownia bo terminy ...lepiej nie pisac a prywanie tego samego dnia i nawet umawiac sie nie trzeba było:tak:
 
Agusia, normalnie załamka. MAlutkie dzieci a muszą tyle czekac, beznadzieja w tym kraju :wściekła/y::wściekła/y:. Trzymam mocno kciuki żeby w jakimś innym szpitalu był szybszy termin, a jak tam Zaspa?
 
Muszę iść jutro do pediatry, bo z tym antybiotykiem to kompletna porażka. Rano udało mi się Oli wziąć przez zaskoczenie, bo była nieprzytomna (obudziłam ją specjalnie na lekarstwo), część połknęła zanim się zorientowała, co jej daję, pewnie dostała jej się większość porcji, resztę wypluła. Wieczorem za to znowu nie dość, że wyrywała się na maksa, to jak mi się udało jej dać na siłę, to i tak wszystko wyrzygała, razem ze wszystkim co jadła po południu. Jak ją przebrałam i zrobiłam drugie podejście, to była powtórka z rozrywki, znowu rzyganko :baffled: Widać jak nic, że ona ma te odruchy wymiotne z powodu gorzkiego smaku.
Jutro pewnie skończy się zastrzykami, bo przecież antybiotyku nie można przyjmować tylko w częściowej ilości porcji a tym bardziej co drugą porcję :-(
Kurde, pierwszy raz trafiło mi się dziecko, które tak nie lubi leków, starsi to wszystko lubili. Dopiero teraz to doceniam :angry:
 
reklama
Do góry