reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
agusia9915 moj maly mial operacyjnie wycinane migdaly i polipa i czyszczone uszy bo u laryngologa nie dali rady bylo to 1,5 miesiaca temu i wszystko Ok nawet zauwazylam ze juz ciut ciut lepiej mowi:tak:
 
u Sary po odstawieniu Nan ha o niebo lepiej
tylko wyskoczyły suche placki


a Konrad ma powiekszonego TRZECIEGO MIGDAłA:-)(hura)
mam skierowanie na zabieg
tylko musze szpital (wybrac)i w miare bliski termin wytropic ,jak nie to prywatnie(od 1,5 tysiaka - ale to cennik zeszłoroczny a teraz nie wiem ile?)

Coś z tymi migdałami jest nie tak, w mojej firmie co chwilę słyszę że jakiejś koleżanki dziecko będzie miało wycięty migdał :wściekła/y::wściekła/y:, dwie koleżanki robiły na zaspie a jedna w gdyni. Wszyskie zadowolone są z opieki i rezultatów, więc trzymam mocno kciuki za Konradka :-D. Będzie dobrze :tak::tak:
 
dzieki dziewczyny
jestem tylko ciekawa jakie sa terminy oczekiwania?
Cieszę sie agusia, że to "tylko" migdał tak jak opisywałam u Magduni. Nie wiem jak to robią teraz, ale tych 8 lat temu ciachnęli jej tego migdała tylko przy miejscowym znieczuleniu i z "głupim jasiem". Tak jest ponoć bezpieczniej. Ale jakby mi przyszło na taki zabieg jeszcze raz, to zdecydowałabym sie jednak na znieczulenie ogólne. To jednak była trauma dla dziecka.
 
Moje dzieciaki miały migdały usuwane w znieczuleniu ogólnym. U nas w szpitalu dziecięcym robią wszystkie zabiegi tego typu w znieczuleniu ogólnym, dzieci się tak nie stresują i nie kręcą przy zabiegu. Pochwalam ten pomysł.
 
dzis sie dowiadywałam
terminy na styczen ,ale jak dziecko ma niedosłuch przyspieszaja termin o nawet miesiac:szok::tak:
musze tylko jutro osobiscie z kondziem pojechac na zapis na zabieg bo musza go zbadac jeszcze raz przed zakwalifikowaniem
w Gdyni robia narkoze:tak:
 
no zajebiscie:wściekła/y:
byłoby super gdyby od wczoraj do dzisiaj pani dyrektor szpitala w Gdyni niezdecydowała o jego zamknieciu w dniu jutrzejszym(otolaryngologi):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:
w wejherowie dobrze ,ze wogole nas dzis przyjeli(mamusia sie postarała czytaj JA)
termin najsz:-D:wściekła/y:ybszy 26 CZERWIEC 2008 ROK:-(7.30 naczczo
postanowilismy dowiadywac sie o zabieg w prywatnych klinikach:confused2:
 
reklama
Do góry