reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

Ja jak jadlam za duzo nabialu miał jakies suche placki za uszkami.Jak zrezygnowalam z jogurtow od razu znikło:tak:
 
reklama
Konradowi tez nawet smakuje...Niestety pozniej nia ulewa,a juz wlasciwie mamy ten problem z glowy.Na razie mu wiec nie daje.
 
Maja też czasami je tę kaszkę. Niestety najchętniej wieczorem i wtedy w nocy boli ją brzuszek. Teraz nam pani dr kazała próbować dać Kaszkę kukurydziano- ryżową firmy Nestle. Tylko, że to jest kaszka do mleka i powinnam jej dawać z Bebilonem Pepti. A ona go nie chce. Wiec jeszcze nie próbowałam, ale podobno jest łatwiej strawna.
 
Dzis bylam z Milenka u lekarza ustalic dla niej kalendarz szczepien (tutaj w Irlandii). No i w zwiazku z tym mam do Was pytanie. To kolejne szczepienie, ktore nasze dzieciaczki maja miec, to przeciwko czemu ono jest? Bo ja myslalam ze na gruzlice, ale podobno te druga dawke tylko stosuje sie w wyjatkowych przypadkach?
 
Irtasia27 mimo wszystko dzieki za dobre checi. Ja Milenke bede szczepila polskim kalendarzem, bo juz wczesniej zaczelismy szczepienia w Polsce. Poza tym kalendarz szczepien w Polsce jest szerszy niz ten w Irlandii (oprocz meningokokow ktore tutaj sa obowiazkowe).
 
karolina77, to jest kalendarz szczepień, który z pewnością masz. Przeciwko gruźlicy szczepi się od zeszłego roku tylko noworodki. Ponoć ma chronić od zapalenia opon mózgowych. Okazało się, że ta szczepionka nie chroni wystarczająco przed gruźlicą, natomiast daje duże odczyny poszczepienne. Wiem, bo przechodziłyśmy to z Madzią.
http://www.szczepienia.pl/mmw/img/kal_normal.gif
 
ewamat, bardzo dziekuje za ten kalendarz i wyjasnienia.:-):tak: Wlasnie o to mi chodzilo, bo w tym kalendarzu ktory ja mialam (z przychodni) jest jeszcze szczepienie przeciw gruzlicy w 12 miesiacu zycia. Wczoraj tutejszy lekarz tez mi powiedzial ze tego szczepienia juz sie nie wykonuje, ale ja chcialam sie jeszcze upewnic. Jeszcze raz dziekuje ewamat, bo bardzo mi pomoglas.:tak::tak:
 
reklama
u Sary po odstawieniu Nan ha o niebo lepiej
tylko wyskoczyły suche placki


a Konrad ma powiekszonego TRZECIEGO MIGDAłA:-)(hura)
mam skierowanie na zabieg
tylko musze szpital (wybrac)i w miare bliski termin wytropic ,jak nie to prywatnie(od 1,5 tysiaka - ale to cennik zeszłoroczny a teraz nie wiem ile?)
 
Do góry