reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Kms,to pięknie Olga przybiera,mam nadzieję,że te coś w moczu to nic groźnego :tak::tak::tak:
Guziczku,to co zrobić.Najważniejsze,żeby Malutka szybko wracała do zdrowia :tak::tak::tak:
 
reklama
I po szczepieniu. Naczekaliśmy się strasznie, ponad 2 godziny. Adaś był bardzo grzeczny, rozglądał się, zaczepiał inne dzieci. Swoją drogą chyba mi mały podrywacz rośnie bo dziś same małe damy zaczepiał;-);-). W końcu jak weszliśmy, najpierw oględnie zbadano Adasia ( nawet nie sprawdzili jak podnosi główkę) odniosłam wrażenie, że każde moje pytanie przedłuża tylko badanie i denerwuje lekarza. Adaś skopał za to Panią przy badaniu, w ogóle strasznie się wiercił i wierzgał, no ale co się dziwić uwielbia być na golasa :-). Trochę się zmartwiłam bo zawsze mi przybierał ok 1100 g na 6 tygodni a teraz tylko 950g oczywiście lekarz tak się spieszył, że nawet nie zdążyłam go zapytać czy to coś złego. Mały waży 6700 g czyli chyba nie tak źle jest??
Potem było szczepienie i troszkę krzyknął,ale naprawdę minuta nie minęła i już był uśmiech od ucha do ucha. Jestem z niego bardzo dumna
Zła jestem tylko na tą lekarkę naprawdę, chyba tylko jak zapłacę za wizytę jestem normalnie potraktowana, no chyba, że tak jest tylko w tej przychodni. Adam przespał się godzinkę i już szaleje na macie. Mam nadzieję, że tak zostanie i szczepienie pójdzie w zapomnienie.
 
Bylasia, dla porównania, mój Alex jest starszy od Twojego o 2 tygodnie i waży 7400. Z Maxem nie porównuję bo to Prezes Buła ;-), który waży 8730. Myślę, że nie masz się co martwić wagą.
 
Bylasiu uch... nie cierpię takiego spędu podczas wizyt u lekarzy, a co dopiero u pediatry... Adaś fajnie waży :tak::tak:

A ja dzwoniłam dzisiaj do nefrolog żeby się umówić na jutro, ale ma urlop i wraca dopiero po 8 marca... Na szczęście ostatnie wyniki z moczu Ani czyściutkie więc poczekać możemy bo nic się nie dzieje złego :tak::tak:
 
A ja dzwoniłam dzisiaj do nefrolog żeby się umówić na jutro, ale ma urlop i wraca dopiero po 8 marca... Na szczęście ostatnie wyniki z moczu Ani czyściutkie więc poczekać możemy bo nic się nie dzieje złego :tak::tak:

no i super :tak:

I po szczepieniu. Naczekaliśmy się strasznie, ponad 2 godziny. Adaś był bardzo grzeczny, rozglądał się, zaczepiał inne dzieci. Swoją drogą chyba mi mały podrywacz rośnie bo dziś same małe damy zaczepiał;-);-). W końcu jak weszliśmy, najpierw oględnie zbadano Adasia ( nawet nie sprawdzili jak podnosi główkę) odniosłam wrażenie, że każde moje pytanie przedłuża tylko badanie i denerwuje lekarza. Adaś skopał za to Panią przy badaniu, w ogóle strasznie się wiercił i wierzgał, no ale co się dziwić uwielbia być na golasa :-). Trochę się zmartwiłam bo zawsze mi przybierał ok 1100 g na 6 tygodni a teraz tylko 950g oczywiście lekarz tak się spieszył, że nawet nie zdążyłam go zapytać czy to coś złego. Mały waży 6700 g czyli chyba nie tak źle jest??
Potem było szczepienie i troszkę krzyknął,ale naprawdę minuta nie minęła i już był uśmiech od ucha do ucha. Jestem z niego bardzo dumna
Zła jestem tylko na tą lekarkę naprawdę, chyba tylko jak zapłacę za wizytę jestem normalnie potraktowana, no chyba, że tak jest tylko w tej przychodni. Adam przespał się godzinkę i już szaleje na macie. Mam nadzieję, że tak zostanie i szczepienie pójdzie w zapomnienie.

bardzo ładna waga..:tak:

Ja wczoraj zaszczepiłam Majkę trzeci raz, ale nie wiem czy pielęgniarka źle dała zastrzyk, czy tak po prostu ale miejsce po szczepionce jest twarde i zaczerwienione, poza tym płacz i 38,5 ..... ale do czego zmierzam wczoraj mówię lekarzowi, że ulewa może by zmienić mleko, a on jak pani uważa to decyzja należy do pani, więc dziś po analizie wszystkich informacji w necie zakupiłam zwykły Bebilon 1 i Bebiko 1 i spróbujemy, skład ten sam tylko cena rózna i opinie mam .... mam mętlik, myślałam że pediatra coś podpowie ale chyba zmienię doktorka:-)

taa ja tez liczyłam na jakąś podpowiedź ale niestety maja to w nosie..a AR nie stosujesz..to własnie na ulewanie mleczko..
 
:-):-) My już po wizycie. Julka miała pobieraną krew. Ja byłam w szoku, bo przygotowałam się na wielkie płacze a tu nic:eek:, nawet nie zakwiliła. Była super pielęgniarka , mówiła do niej, Julcia się patrzyła i nawet podśmiewała. Kamień mi z serca spadł. Ale mam dzielną córeczke.:-):-):-):-):-) W piątek na 10 mamy wizyte u pediatry z odczytem wyników . ;-)
 
Bylasia,bardzo ładna waga :tak::tak::tak:
Gemelo,to rzeczywiście Prezes Buła :-D:-D:-D,uśmiałam się,no ale waga Maxia piękna :tak::tak::tak:.
Amelko,to dobrze,że wyniki Ani dobre :tak::tak::tak:.
Elka,trzymam kciuki za szczepienie,będzie dobrze :tak::tak::tak:.
Dentico,to Jula jest dzielna dziewczynka,brawo :tak::tak::tak:!!!
 
reklama
My tez dziś bylismy na szczepieniu... Maja nawet nie zapłakała, nawet jej powieka nie drgneła:szok:... Waży 6720g... główka 41cm, klataka piersiowa 41cm...

Co do witD3, to mam dawac co dugi dzien, a jeśli dobowa dawka mleka, która wypija Maja bedzie bliska 1 litra to wtedy mamy zaprzestać podawac witaminę.

Pytałam lekarza o te zielone kupki i UWAGA!!!
ZIELONE KUPKI TO NIC ZŁEGO!!!! pod warunkiem, że nie ma w kupce krwi, dziecko nie goraczkuje, nie boli je brzuszek... jesli nie ma powyższych objawów, to nie ma sie czym martwic... Lekarz mi powiedział, ze nie ma czynnika, który by decydował o kolorze kupki... kolor kupki zalezy od tego, jaka w danej chwili jest flora w jelitach... Być moze to kogoś uspokoi...
 
Do góry