reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Musze się Wam pochwalić że byliśmy z mężem na wizycie u genetyka w sobotę i badania prenatalne wyszły dla nas jak najbardziej pozytywnie. Serce na miejscu, obie rączki i nóżki widoczne, wszystkie pozostałe parametry też w normach. Oby tak dalej
biggrin.gif
. Kamień spadł mi z serca.
 
kurcze ale przepiekne zdjecie!! najpiekniejsza pamiatka jaka moze byc, taki maly slodziak w brzuszku:)) jeju te nowe technologie sa cudowne jednak, mozna sie napatrzec jeszcze w ciazy;))
 
dziewczyny - zastanawiam się teraz nad taką sprawą - wiem że do usg połówkowego jeszcze ponad miesiac albo i dwa (przynajmniej w moim przypadku), ale myślę czy nie pojsc gdzies prywatnie zamiast tego panstwowego, ktore nie sadze ze bedzie bardzo dokladne chociazby z faktu słabszego sprzetu. Czy warto wydawac 300 zł i zrobic to na tym etapie (zalezy mi zeby lekarz zobaczył serduszko, buzke, rączki, nóżki - wszystko max dokladnie), czy lepiej troche pozniej (ok 30 tyg?). co myslicie?
 
dziewczyny - zastanawiam się teraz nad taką sprawą - wiem że do usg połówkowego jeszcze ponad miesiac albo i dwa (przynajmniej w moim przypadku), ale myślę czy nie pojsc gdzies prywatnie zamiast tego panstwowego, ktore nie sadze ze bedzie bardzo dokladne chociazby z faktu słabszego sprzetu. Czy warto wydawac 300 zł i zrobic to na tym etapie (zalezy mi zeby lekarz zobaczył serduszko, buzke, rączki, nóżki - wszystko max dokladnie), czy lepiej troche pozniej (ok 30 tyg?). co myslicie?

ja chodzę tylko prywatnie, więc nie mam porównania. Ale jak chcesz to polecam swoją ginekolog, które usg robi bardzo dokładnie. Na bieżąco mówi co bada i to pokazuje. Przyjmuje też na Białołęce, gdzie z Zielonki miałabyś powiedzmy "niedaleko" i usg w 3D kosztuje 200zł
 
Ja idę do tej poradni genetycznej (NFZ) co byłam w 12tyg. ponoć to standard że robią też połówkowe, a jak wróci mój mąż idę z nim i synkiem prywatnie na 3D ale to najwcześniej 27-29 tc, bo najlepiej wszystko widać.
Ta poradnia mi się nie widzi bo USG trwa 2 minuty, ale ja i tak prywatnie co miesiąc mam robione jak idę prywatnie.
Myślę że warto iśc prywatnie do dobrego lekarza z dobrym sprzętem na połówkowe, bo wszystko pokaże, pomierzy, wyjaśni itp.
 
reklama
Do góry