reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Lucere- super!

Laperedhil- wiesz co? Mi się wydaje, że macica w pierwszej ciąży (Ty chyba jesteś w pierwszej tak?) nie zawsze 'załapuje', że powinna iść w stan spoczynku aż do rozwiązania. Ja miałam non stop bóle brzucha (różne różniste), potem brałam leki, a potem twardniał mi brzuch do końca ciąży- bardzo nieprzyjemne uczucie:/ A teraz nic, a nic. Nawet wiązadeł nie czuję...uważaj na siebie koniecznie!

Ja też po wizycie, wszystko cacy. Dzidzia 5,2cm. Maleńka w sumie. Filip na tym samym etapie miał już ponad 7 cm. Siusiaka nie widać było:p co daje na razie nadzieję:p Wiem, że nasze bąble wszystkie takie podobne na usg, no ale jak już wstawiamy to oto mój pasażer na gapę;) : 2013-06-12 15.32.10.jpg

Aaaaa no i ja mam termin na 27 grudnia, więc jako jedna z ostatnich....
 

Załączniki

  • 2013-06-12 15.32.10.jpg
    2013-06-12 15.32.10.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Paulettta sliczny Twoj dzidzius :) lubie takie zdjecia, moje niestety niezbyt wyrazne ale popatrzylam sobie na monitorku :)
i tak to moja pierwsza ciaza dlatego poszlam sprawdzic czy napewno sie nic nie dzieje coby pozniej nie zalowac :)
 
ponoc udalo mi sie wyjatkowo bo ktos zrezygnowal :) szczesciara ze mnie...
ta dr prowadzila ciaze mojej sis i mi ja dawno polecala wiec skorzystalam i nie zaluje, kazdy pomiar na usg, dokladne badanie, wyczerpujace odpowiedzi i usmiech :) nie umiejszajac tej mojej oczywiscie, ale troche zaluje ze nie poszlam odrazu do niej :)
jak mi wyslesz w koncu ksiazke to Ci dam na priv nazwisko :p
 
Witam.

Czytając wasze posty, nabrałam jeszcze większej chęci, należeć do grupy grudniowych mam 2013. ;)
Termin mam na 27 grudnia jak jedna z koleżanek powyżej, także również będę na końcu. Mam nadzieję, że zechcecie przyjąć nową mamę. Pozdrawiam, Natalia.
 
reklama
Do góry