reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
awunia fajnie ze oki,,odpoczywaj,grzej dupke pod kocykiem w wyrku,a chlop niech lata z herb z cytrynka:))))

A co do wagi,,dobrze ze w mojej baterie padly,wiec nic nie wiem ile teraz przywalilam...
 
Nasz mały Brunek ma położenie dowolne;) czyli obraca się jeszcze cały czas wedle uznania;)
A tak na marginesie to już na 100% mamy chłopca, rozkraczył się na całego, waży 1100gr. Ja natomiast znowu mam za wysokie ciśnienie i znowu dopegyt mam brać...
 
Paulette gratuluję udanej wizyty! ;) Fajnie, że Mały nie pozsostawia już wątpliwości ;)
Mój też mam wrażenie, że jest wszędzie ;) Za dwa tyg usg to dowiem sie czegoś więcej
 
Pauletta moja też sie kreci, ostatnio lezala posladkowo, ale teraz czuje ze nogami po żebrach wali. Czyżbyscie się zdecydowali na imie? Bardzo mi sie Bruno podoba:tak:

Koralikowa to teraz możesz zyc w blogiej nieswiadomosci az do porodu jesli chodzi o wagę :-)
 
reklama
ja w tym tygodniu musze wybrac się na tą glukozę nieszczęsną...ja mam 75...no i jeszcze do tego mocz muszę oddać;) w szpitalu w 1 ciąży jak byłam to nauczyłam się dobrze oddawać mocz do pojemniczka-bo nie wiem czy wiecie ale jak robi się to nieprawidlowo to mozna miec bardzo przeklamany wynik!

ja na poczatku oddawalam mocz normalnie sikajac do pojemniczka...i wychodzily takie okropienstwa...ze nauczylam sie ladnie oddawac;) otoż : ide do wanny...myje sie tu i tam..;) ale bez mydla..no i (wiem ze to moze byc dziwne..) sikam do wanny tak troche...nastepnie wstrzymuje mocz i znow sie myje...bez mydla i 2 strumien juz oddaje do pojemniczka..
i wiem ze to jedyny sposob zeby w wynikach nie pojawialy sie jakies brudy;)

no i z tym sikaniem do wanny..no niby moglabym do toalety ale nie wiem czy dalabym rade z pelnym pecherzem wstrzymac mocz, wejsc do wanny i szybko sie umyc..;)

Pauletta - ja tez pewnie bede brala dopegyt, jak w 1 ciazy..
 
Do góry