reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
No i ja już też po wizycie. Malutka (już nie taka malutka) waży 1 kg :-) więc chyba do najmniejszych nie należy. Szyjka, macica- wszystko ok. Tylko dostałam prikas picia 3 litrów płynów codziennie bo wody płodowe niby mam w normie ale nie jest ich tak strasznie dużo. Nie wiem gdzie ja tyle tych płynów zmieszczę.
 
OREGANO coś piękne, urocza córeczka, piekna pamiątka!!!

MARKA to będą Ci robić 3 cesarkę?

CAYOKA ten kciuk w buźce jest rozczulający

KARPULA to ja dobrze zrozumiałam, że Ty w ciąży schudłaś na razie???

MAJKA oby jak najwięcej takich dobrych wieści, co do wody to ja mogę pić ale najgorzej z sikaniem potem
 
Ja po wczorajszej wizycie prywatnej mam stawić się do dietetyka na oddział w szpitalu w celu pobrania glukometru i rozpisania diety ale mam przekaz od mojego gin co chodzę na NFZ do poradni diabetologicznej i patologi ciąży i jadę 1 października do tej pory tak po omacku jem to co myślę, że słuszne.. Ale chyba źle myślę bo mały tak jak do tej pory mieścił się wymiarami w swoim tygodniu lub troszkę mniej to teraz prawie 2 tygodnie rozmiarowo poszedł do przodu...
 
tak , bede miala 3 CC tylko niewiem jak oni zaplanuja CC ja sie obawiam tylko tego zeby zrobili termin jakis troszke wczesniejszy niz 40 tc, bo pierwsza CC byla w 36 tc bo zaczela sie akcja porodowa no i druga CC w 26 tc wiec , ja wolalabym termin okolo 38 tc chociaz ale wiadomo ja sobie moge chciec wszystko od nich zalezy
 
reklama
koriander dla mnie to duzo 10,,i wogole to najgorsza koncowka,,hee...zebym sie w 20 zmiescila...

mamuska ja juz przeskoczylam 70...

karpula to teraz tyj,,oddam ci z 5kg chcesz??
 
Do góry