reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
oregano cudowna ! :-)

Ja może też pokażę Wam z przedostatniej wizyty zdjęcie, bo ostatnio to się dupką wypięła i nie było podglądania :-D Ale śmieję się, bo zawsze jak Narzeczony wchodził zobaczyć dzidzie to pięknie buźkę pokazywała, a jak go nie ma to się tak układa, że nic nie mogę zobaczyć. Nawet moja ginekolog nie mogła zmierzyć jej nic bo tak się dziwacznie ostatnio ułożyła.
I własnie zdjęcie, gdzie Narzeczony był ze mną, jak cudownie ssała palucha :)
 

Załączniki

  • CAM00026.jpg
    CAM00026.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 21
oregano ale cudna fotka...i mala jest taka super,,raczki,,no boska fota..

mamaktosia super ze juz sie normuje,kochna,na bank dociagniesz do 40tc...zycze ci tego....super ze mlody rosnie...

ja wizyta 9 pazdzienrik..i pewnie L-4...

szyszunia super ze z synem dobrze.niech rosnie mamusi:))
 
hej, to ja po wizycie przed chwilą, wszystko w porządku.
Dostałam aspargin i magne b6 na skurcze łydek, i dalej mam brac femibion Natal 2 i ascofer (żelazo).
hemoglobina 12,2 więc znośnie, coś tam w wynikach moczu położna zauważyła i zasugerowała że za mało pije i pewnie ma rację.. musze się pilnować :/
A wyniki glukozy na czczo 70, po 2 h 98, wiec wszystko w normie, nawet tej niższej normie :)
waga systematycznie rośnie :) na razie mam 7 kg na plus.
 
lucere 7 to mało,,,,ja mam 10...a do wizyty ze 12 bedzie,,i super ze wsio oki...pij duzo pij..
mamaktosia no ja tez chce sn..a lekarz mowil,ze jak mlody sie nei obroci to cc...hyhh
 
oregano niesamowite zdjęcie, jakie wyraźne! Sliczna jest!
mamaktosia, tiluchna oby udalo się sn :tak: Moja na ostatnim usg wisiała tyłkiem w dół, mam nadzieję ze się obróci bo tez pewnie zawisnie nade mną ryzyko cc :wściekła/y:

Koralikowa 10kg to tez nie tak duzo, juz koncówka!
lucere gratuluje dobrych wyników :tak:
cayoka super malutka :)
 
reklama
Do góry