reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

mamaktosia gratulacje długiej szyjki! Oby tak dalej:tak:
oregano śliczna córa, faktycznie jak noworodek wygląda i wage słuszną ma:-)
ja chodzę do gin. prywatnie i bardzo zadowolona jestem, za wizyty duzo nie płacę, dokładne badanie, usg itp. Jak chodziłam na nfz to nie było najlepiej;/
 
reklama
marka1307 właśnie się zastanawiam nad Żeromskim lub Ujastkiem. W najbliższą sobotę są dni otwarte ujastka i szkoły rodzenia więc idę pooglądać:D można się na darmowe usg 4d załapać :-). A ty gdzie zamierzasz rodzić??
 
no ja wlasnie na Kopernika bo tam chodze na patologie ciazy i tam beda mi ustalac termin CC... chcialabym na Ujastku ale nie znam Krk niewiem nawet gdzie to no i jak mi ustala termin na Kopernika to juz tam bede musiala byc chyba no nie
 
ło matko.. Karpula, nie zazdroszcze. Wolę nie wiedzieć jak wygląda Twój żołądek i zęby po takiej ilości wymiotowania... Mniejmy nadzieje że jak już Ci się zaczął 7 miesiąc to się uspokoi w końcu.
 
reklama
Do góry