reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Nie denerwuj się cosiek, każdy organizm jest inny, tak samo zarodki nie rozwijają się wszystkie w równym tempie. Spokojnie wiesz jak lekarz pewnie sam nie wie o czym tu z Toba gadać, dlatego mu lekko odwala. Nie martw się znam wiele osób które w 7tc zobaczyły dopiero pęcherzyk. Wszystko zależy od dnia owulacji i od momentu ile fasolce zajęło zagnieżdżenie. Tylko spokojnie Kochana, wszystko jest na dobrej drodze mówię Ci!
 
reklama
...........ale bym spala, spała i spała, nie ma siły pisać :eek:.....
dodam ze dziś mam wizytę u lekarza, moze uda sie usłyszeć serducho:-)
obym nie zasnęła na łóżku u gina:-D:-D:-D dobrze ze eM idzie z nami to mnie obudzi;-)
 
Dzieki dziewczyny, nekałam pielegniarki (bo tylko lekarz moze mi udzielic informacje jakie wyniki) i wynik bety sie znalazł ROŚNIE wiem tylko tyle, jutro kolejna beta a w pt usg.

SZYSZUNIA powodzenia na wizycie &&& na pewno nie zaśniesz
 
Ale Ci Pieknaszyszunia zazdroszczę dzisiejszej wizyty. Tez bym tak sobie podgarnęła mojego bąbla. A tu musze czekać do 10 albo i nawet do 17 maja. Daj znać jak tam po wizycie, trzymam kciukaski.
 
hej dziewczyny, tak sobie czytam o waszych badaniach i nie da sie niezauwazyc jaka to ogromna roznica miedzyciaza a ciaza z tego samego miesiaca ;) Szyszunia juz 8 i slucha serduszka a ja dopiero poinformowalam lekarza o ciazy :)

Chcialam sie tylko pochwalic, ze trafilam na swietna mloda lekarke, jednak kobieta kobiete potrafi zrozumiec! Zlecila mi badania krwi na te moje dusznosci, choc podejrzewa, ze to moze byc nerwica po poronieniu. I zlecila mi tez zbadanie hcg w krwi, czego tu raczej tak ochoczo nie robia, wiec ciesze sie bardzo! kolejna rzecz, ktora mam nadzieje mnie troche uspokoi.

Do tego kazala pogadac z pracodawca, mam stac jak najmniej ze wzgledu na bole plecow i niczego nie dzwigac, a jak szef bedzie mial jakies ale, to mam do nie przedzwonic to wypisze mi zalecenia dla pracodawcy, a jak bede chciala to tez zwolnienie z czesci godzin tygodniowo. Super i moze w przyszlosci skorzystam.

Tak czy inaczej, do przodu!!

Cosiek glowa do gory! wyglada na to, ze bardzo o ciebie tam dbaja :D Bedzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny co pytac na pierwszej wizycie u lekarza???
Masakra moja druga ciąża a ja nie wiem co pytać...to chyba stres:confused:


Z nerwów dostałam rozwolnienia:sorry: Byle do 17:-)
 
Do góry