reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Hej dziewczyny :)

Dzisiaj byłam na wizycie - maluch żyje, ma ok 6mm i jego serducho daje czadu - 170! Wszystko jest tak, jak należy, chociaż zdziwiłam się, ze było już serduszko,bo to dopiero 6tc2d. Widocznie wcześnie miałam owulację. Mój mąż wniebowzięty, widok jego miny - bezcenny :)

Mnie tez podniosłaś na sercu tym postem, ogromnie garuluje, ja też będę miało robione usg w 6tc2d w piątek
 
reklama
Hej.


Sorrki ze wczoraj sie nie odezwałam po wizycie ale wróciłam puźno zanim łobuza wykąpałam itp to mineło...


A dziś wybyłam rano z małą na dwór i zasneła i dpiero wrócilam....dlatego pisze dopiero teraz


U lekarza w sumie nic mam wizyte za 2 tygodnie bo ciąża jest bardzo wczesna nie było widać maluszka tylko budujący sie domek:)
Jak powiekszyła na maxa USG to było widać kropke ale obraz był mega zamazany wiec nie dostałam nawet zdj bo nie było sensu
Za 2 tyg bedzie już widać może usłysze już serduszko dostane karte ciąży i zdj z USG dziś pobrali mi tylko krew:)
A wieć czekam z niecierpliwością do 7 maja:)
No ale najważniejsze że ciaża potwierdzona...
Do 7 maja jajo zniose;p
 
Witajcie,

tak Was sobie czytam od dwóch tygodni i w końcu sama mogę coś napisać. Byłam na USG - "cosik" ma 7 mm. Lekarz zmierzył, że serce bije 120u/min ale ja tego nie widziałam i nie słyszałam. Według badania to 7 tydzień, także prawie tyle co wyliczenia z miesiączki. Niby wszystko ok, ale była tam jakaś stażystka i poczułam się tak jakoś dziwnie. Same cyferki, a ja to taki dodatek...
Pani doktor wyniki już obejrzała, będę kuta jutro brr... Mam lekkie bóle w dole brzucha, kazała mi je monitorować. I muszę badać ciśnienie bo za duże wyszło.
hmm kiedy to w końcu do mnie dotrze?

Jak Wam fajnie, że słyszałyście już serce... Kolejne usg mam na 22 maja, to pewnie wtedy się uda i może już tej stażystki nie będzie...
Pozdrawiam i ściskam ciepło
 
Minima super wiesci gratuluje tego bicia serduszka

ANIOŁEK no coś Ty, aż się poryczałam tak bardzo mi przykro :((((
 
my już po dzisiejszym usg. Mały głodomorek (bo ciągle woła jeść) ma 2cm! i to już 8t4d. Termin na 01.12.2013
12-7C00B506-655129-800.jpg
 

Załączniki

  • 12-7C00B506-655129-800.jpg
    12-7C00B506-655129-800.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry