reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Cosiek najwazniejsze, ze Ty i Twoj maluszek jestescie pod dobra opieka. Lez i odpoczywaj i o nic sie nie zamartwiaj. Wszystko bedzie dobrze. Kciuki sa zacisniete. Jeszcze troche i bedizesz synkiem :tak:


Aniaa_87 super wiesci, maluszek sobie pieknie rosnie, wiec wszystko idzie w dobrym kierunku :tak:


KiciaKim cudowne wiesci, ciesze sie razem z Wami :-). Ja w kazdej poprzedniej ciazy jak widzialam bijace serduszko to ryczalam jak bobr, z reszta ja plakalam i placze na kazdym usg i teraz z niecierpliwoscia czekam na nasza kolejna wizyte, aby serduszko zobaczyc, a to dopiero w przyszla sobote :).
 
reklama
Oj tak, zobaczyć i usłyszeć serduszko to magia!!! Mocno się powstrzymywałam żeby nie wybuchnąć płaczem, po prostu chciałam wszystko słyszeć co pani doktor mówi, płacząc nic bym nie usłyszała ;) W sumie i tak nie wiele przyswajałam z tego co mówiła, byłam jakby w innej przestrzeni w innym świecie. Odwróciłam się w prawo i widziałam łzy w oczach M. ... Piękna chwila! A tak wygląda Robaczek:
2013-04-19 15.41.19.jpg
 

Załączniki

  • 2013-04-19 15.41.19.jpg
    2013-04-19 15.41.19.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 68
KiciaKim- piekne zjecie i jaka fajna relacja z wizyty. Gratuje i pozytywnie zazdroszcze
Cosik- wszystko bedzie dobrze. Musimy w to wierzyc. Oni wiedza co robia ,dlatego cie tam trzymaja. Tu w Szwecji nikt by tego dla ciebie nie zrobil. Ciaza do 12 tyg to dla nich nie ciaza.
 
Ananasko - z tą tuniką to dobry pomysł, na prawdę świetna rada. Założyłam dłuższą bluzkę i sweterek, także było ok :) A z resztą przed kim miałam się krępować? Przed M. na pewno nie, a pani doktor wzbudziła we mnie zaufanie i jakoś się nie wstydziłam.

Co do serduszka pani doktor nie chciała męczyć dzidzi więc tylko trochę słyszeliśmy (albo tak mi się wydawało że tak krótko bo mogłabym słychać i słuchać). Gdy powiedziałam "ojejku słyszę i widzę serduszko" powiedziała że "tak tak to nie jest pani serduszko tylko serduszko dziecka, bije o wiele szybciej" :) Achh...

Dziękuję Kochane za miłe słowa :) To dla mnie na prawdę wiele znaczy! Teraz czekam na Wasze relacje z pierwszych albo kolejnych wizyt :)

Napisałam do najbliższych osób taką wiadomość: "Cześć ciociu! Mam 1,56 cm wzrostu, moje serduszko pięknie bije, wszystko jest idealnie i wzorowo, z mamusią również. Niby mam 7 tygodni, ale wyglądam na 8. Mama i tatuś się bardzo wzruszyli jak mnie zobaczyli! W załączniku moje zdjęcie " i wysłałam załącznik :) A niech się wzruszają tak jak my dzisiaj :)
 
Kicia - ale super wieści, kurcze zazdroszcze, że jesteś już po i wiesz, że z dzidzią wszystko ok, to bardzo wzruszająca chwila ja też pewnie się rozpłaczę, a sms który wysłałaś do najbliższych już mnie w ogóle zagiał :) też nad takim czymś pomyśle jesli oczywiście nie pogniewasz się że skradłam pomysł.
 
reklama
Do góry