reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

cosiek beta rosnie czyli dzidzia ROŚNIE :-)
pięknaszyszunia ja tak samo ze spaniem włąsnie spalam od 11-14..jak kamień
:-Di jeszcze mi malo ale musze ogarnąć bałagan

polcia to zalezy od lekarza ,niektórzy wszystko wyjasniajaą zanim zapytasz innych trzeba za jezor ciągnąć. pytaj o wszystko jak masz jakis wątpliwości czy czegos nie rozumiesz.lekarze czesto posługuja się fachowym językiem i mozna czegos nie wiedziec.np mój lekarz wczoraj pisała GS (dyktował asystentce) i chyba 4 z hakiem mm...a ja pytam ale co to GS a ona mówi z usmichem wymiary pęcherzyka :-)
 
reklama
Ananaska tak wiem ale moj problem to taki ze ja nie umiem na tyle jezyka by gadac płynnie fakt rozumie duzo ale jak ja mam gadac jestem chora...dlatego siedze teraz i sie ucze tego co chce zapytać a nie wiem sama co dokladnie puuuuustka kompletna;/

Wróce do domu i bede mieć pewnie 1000 pytań do:-p
 
I po wizycie... wielki bombolino ma całe 1cm:-D:-D:-D ma sie dobrze, serce wielkie:-D:-D:-D no i dlatego ze miałam długie cykle to bardziej 7tc niż jak wg suwaczka 8tc... ale wiecie co zmieniam lekarza na tego z prywatnej kliniki Mama i ja.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :)

Dzisiaj byłam na wizycie - maluch żyje, ma ok 6mm i jego serducho daje czadu - 170! Wszystko jest tak, jak należy, chociaż zdziwiłam się, ze było już serduszko,bo to dopiero 6tc2d. Widocznie wcześnie miałam owulację. Mój mąż wniebowzięty, widok jego miny - bezcenny :)
 
I po wizycie... wielki bombolino ma całe 1cm:-D:-D:-D ma sie dobrze, serce wielkie:-D:-D:-D no i dlatego ze miałam długie cykle to bardziej 7tc niż jak wg suwaczka 8tc... ale wiecie co zmieniam lekarza na tego z prywatnej kliniki Mama i ja.

super.to juz kawał dzidziola 1cm o ja Cię:-)

Hej dziewczyny :)

Dzisiaj byłam na wizycie - maluch żyje, ma ok 6mm i jego serducho daje czadu - 170! Wszystko jest tak, jak należy, chociaż zdziwiłam się, ze było już serduszko,bo to dopiero 6tc2d. Widocznie wcześnie miałam owulację. Mój mąż wniebowzięty, widok jego miny - bezcenny :)

Twoje chyba z zachwytu pewnie tez juz 170 na minutę bije :-)rezczywiscie szybko zobaczyłaś i usłyszałaś :-)

dobre wieści z rana :-) miło się to czyta
 
reklama
Do góry