reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

cosiek jak ordynator zobaczył już "coś " w pęcherzyku to dobry znak :-) pracą się nie zamartwiaj to teraz schodzi na drugi plan .Ty i dzidziol jesteście najważniejsi.Także leż i leż...badz dobrej mysli,poczytaj sobie coś i daj maluszkowi w spokoju sobie rosnąć :-)
 
reklama
Cosiek trzymam kciuki z całych sił , na pewno wszystko będzie dobrze i niedługo wypuszczą Cię do domku :tak:

Ja właśnie wróciłam z badania usg, byłam prywatnie. Bardzo fajny lekarz, ale zaskoczyło mnie to, że zrobił mi usg przez brzuch, a nie gin :sorry: Niby miał dobry sprzęt, jednak było tylko widać pęcherzyk ciążowy 1,5cm. Nie udało mi się też usłyszeć serduszka, ale za to lekarz zmierzył ilość uderzeń 122/min :-) Przynajmniej trochę się uspokoiłam, ale i tak niecierpliwie czekam do maja na kolejne usg :-)
 
Cosiek - odpoczywaj Kochana, najgorsze za Wami. Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku! Daj znać co mówili lekarze! Ściskam mocno!!!!

Dziękuję Kochane za kciuki i wsparcie! Jesteście wspaniałe!!! Bardzo się wzruszyłam jak czytałam Wasze odpowiedzi! Wizyta dopiero o 14:40 :( M. też nie może się już doczekać aż zobaczy małego Robaczka (mnie nazywa Robaczkiem ;-)). Ok 13 do urzędu (mam nadzieję że nie będzie kolejek) i siup do lekarza. Mam mętlik w głowie. O co wypytać panią gin? Miałam tyle pytań, a teraz pustka w głowie. No i oczywiście standardowy problem - w co się ubrać? :shocked2:

Szyszunia
- no łeb w łeb mamuśka :) Wybierzemy jakiś czerwcowy termin. Myślimy o 15stym ale co z tego wyjdzie to zobaczymy...
 
Ania wspaniałe wieści :-) skoro można zbadac ilosc uderzen znaczy ze jest maluszek i sobie spokojnie rosnie a obie pozostaje sie cieszysc i dbac o siebie :-)

KickaKIm ubierz sie wygodnie ..moze jakas tunikę ,coś dluzszego zawsze to komfort psychiczny ze mozna sie okryc schodzac z fotela ;-)
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


po wizycie :)))

Nie wiem od czego zacząć!

Robaczek ma 1,56 cm "wzrostu", serduszko pięknie bije, wszystko wzorowo. Oczywiście nie obyło się bez łez, wzruszyliśmy się obydwoje (zaraz znów się porycze, już mam łzy w oczach). Według ostatniej miesiączki ma 7 tyg i 3 dni, ale według wymiarów ma już 8 tyg i 1 dzień czyli jest super :) Termin porodu to 28.11 według usg, 03.12 według miesiączki ale i tak przyjmujemy że jestem grudniówką, innej opcji nie ma
:-p
Pęcherzyk ciążowy i żółtkowy wszystko w porządku, łożysko też.

Przepraszam za ten chaos w wypowiedzi ale dopiero co weszłam do domu i jeszcze jestem w szoku.

Właśnie zasysam program do zrzucania zdjęć z tel wtedy wrzucę Wam zdjęcie Robaczka.


A termin ślubu na 21 czerwca o 10:30. Denerwowałam się w urzędzie, a okazało się że nie było czym. Pani super miła, wszystko w porządku.

UFFFFFFFFFF...

Idę za chwilę spać tyle wrażeń jak na jeden dzień!
 
Ja mam czekanie do 10 maja na nfz, ale mam tego samego lekarza prywatnie i 17 maja idę na badanie genetycznie;)
Też nie mogę się doczekać:)
 
reklama
KiciaKim..co chwila zagladałam czy juz cos napisalaś!!! a tu takie hity!!! jesteś grudniówka i koniec nie uciekaj :-)przyznasz mi racje że uslyszec to bicie serduszka to magia co???mozan sluchac i sluchac jak takie malusienkie a bije 2 razy szybciej niz nasze:-) ciesze sie razem z Tobą :-)
 
Do góry