reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Niniejszym oswiadczam że siusiak nie znaleziony wiec najprawdopodobniej bedzie dziewuszka! :D Zdrowa, waży ok 430 gr, serduszko, główka - wszystko dobrze. Ilość wód prawidłowa, szyjka w porzadku. Dzidzia ułożona główką w dół, łożysko na przedniej ścianie. Żadnych sensownych zdjec nie mam wiec nie wrzuce. Ale za miesiac wybieramy sie prywatnie na 3d wiec będzie fota :D


michalina
- a do ktorego lekarza idziecie? Bo tez zrobilam przegląd najlepszych lekarzy i sie wybieramy nie do najlepszego (bo u niego (Roszkowski) cena usg to 450 zł wiec masakra), tylko do dr Makowskiego, ale dopiero 4 wrzesnia.
 
Ostatnia edycja:
Lucere - gratulacje małej Królewny!!!

Hihi, reszte mogłabym skopiować, bo wczoraj tez byliśmy się wizytować i też wszystko ok- szyjka, przeglad anatomiczny Małego, tylko wód mam sporo, ale jeszcze w normie. I zdjęcia "portretowego" tez nie dostaliśmy...
Królewicz Maksymilian waży 434g, ha!
 
Piękne zdjęcia :)

lucer - gratuluje dziewczynki

A oto mój synuś. Byłam na połówkowym w czwartek, ale z racji tego że jestem "wyjechana" tzn wyjechałam w rodzinnne strony piszę dopiero teraz.
Wszsytko super, siusiak nie odpadł, a oto zdjęcia:
Na pierwszym ziewanko :-D
080820131.jpg080820132.jpg
 

Załączniki

  • 080820131.jpg
    080820131.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 39
  • 080820132.jpg
    080820132.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 41
lucere gratki dziewczynki :yes: i super,ze wszystko w porzadku
Anulk@ fajnie,ze wszystko dobrze :tak:
K.M-B dobrze,ze siusia nie odpadl :-D wyniki dobre wiec jest oki :tak: i w koncu jeden znudzony a nie zalamany heheheh ziew super :shocked2:
 


michalina
- a do ktorego lekarza idziecie? Bo tez zrobilam przegląd najlepszych lekarzy i sie wybieramy nie do najlepszego (bo u niego (Roszkowski) cena usg to 450 zł wiec masakra), tylko do dr Makowskiego, ale dopiero 4 wrzesnia.

No właśnie tez wahałam się pomiędzy tymi dwoma, zwłaszcza, że dwie koleżanki chodzą na USG do Makowskiego,a jedna do Roszkowskiego. W końcu ze względu na cenę idę do Makowskiego :) JUż się nie mogę doczekać i mam nadzieje, że on potwierdzi, że dziewczynka :)

Tobie też gratuluję dziewczynki :D
 
michalina - no to nieźle że idziemy do tego samego :) ja nie znam nikogo kto by do niego chodził, ale ma bardzo dobre opinie w necie :) a że byłam wczoraj własnie na usg 2d i lekarz nie wykrył żadnych problemów czy nieprawidłowości wiec mysle że nie warto iść do Roszkowskiego.
 
reklama
Do góry