reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Dziewczyny my wiemy ze zdrowie najwazniejsze i cieszymy sie z maluszka bez wzgledu na plec....kazde kochac bedziemy tak samo:-) :-) poprostu mezowi marzy sie potomek:p a ja sie smieje ze zawsze moize byc tzeci chlopiesc:-) :-)

Laperedhill zdj pierwsza klasa...boski tytus-) :-) :-)

Ja badania robie te co tu kaza bo wiekszosc placi mi kasa nawet te co w l sa nie obowiazkowe...


Anneeczka ja o corci w pierwszej ciazy dowiedzialam se dopiero po 30tc wiec dla mnie to szok ze juyz wiem:-) :-)

Baska super ze wzyta udana:-) :-) a czemu bedziesz miec cc bo ja nie w tem jestem....

Mamaktosia super ze wizyta udana:-)
 
Laperedhill - przecudny ! Śliczne zdjęcie ci zrobili , ja się wczoraj też doprosiłam kilku zdjęć buźki i jedno mam takie jak twoje z rączką na buzi , a na jednym się uśmiecha , to już mały człowiek ! I waży podobnie 596 gram. A jak babka przełączyła na 4d w kolorze to moi chłopcy byli zachwyceni. Gratulacje !
 
Ja robiłam cytomegalię i wiem, że przechodziłam. Toksoplazmozę też. Niebawem pewnie ginek będzie kazał powtarzać, bo to po 20 tyg się powtarza te badania, tak?
Gratuluję zdrowych dzieciaczków:) Ja usg 13 sierpnia
 
malutka ja nie robiłam cytomegalii w pierwszej ciąży i w tej też nie miałam zleconych...Na własną rękę nie zamierzam. Jestem tego samego zdania co mb89 nie da się tego leczyć w trakcie ciąży jak toxo, więc de facto te wyniki o kant są dla nas teraz. Szkoda nerwów.

laperedhil śliczny synuś:-D
 
leperedhil śliczny chłopczyk:happy:
polcia w sumie dr stwierdził że skoro miałam już cc to on widzi przeciwwskazania do naturalnego tzn chodzi o to że moja astma w ciąży się nasiliła i tak poza tym ja jestem raczej drobnej budowy ciała dlatego doszedł do wniosku że nie będziemy kombinowali tylko cc:sorry2:
aia ja także w pierwszej ciązy nie miałam tych badań zalecanych ale teraz zmieniłam dr i kazali mi robić ale ja będę miała je bezpłatnie bo w laboratorium szpitalnym.
 
baska no w sumie lepiej miec cesarke i byc spokojna ze wszystko bedzie ok nz zyc w strachu jak to bedzie..zdrowie i twoje i maluszka najwazniejsze:-) :-)
 
jejuu ale Tytus juz wielki :))) moje dzieciatko na koniec grudnia to pewnie o polowe mniejsze...hehe ;)

a co do cytomegalii - corka mojego kuzyna ma 1 rok. miala szczepienie na odre, na drugi dzien w zlobku zemdlala...zawiezli ja do szpitala , zrobili rozne badania i okazalo sie ze ma cytomegalie !! a ze to objawow nie daje to nikt tego nie wiedzial...ja na szczescie nie mialam z nia fizycznego kontaktu , w dzien szczepienia sie z nia widzialam ale nawet buzi jej nie dawalam ani nawet nie glaskalam jej, bo ona taka bojazliwa...
wiec narazie nie robie tych badan . robilam na toxo...

koralikowa, michalina - to cierpliwie czekamy do przyszlej srody - wasi lekarze maja przynajmniej dobre usg to cos tam zobaczycie, moja ma jakies stare przedpotopowe...a na 3d umowie sie w 23tc.. ;)
 
ja cytomegalii nie robiłam i pewnie jak mi nie zalecą to nie zrobie. Na poczatku bylam nakrecona że napewno bede robiła, ale teraz juz mysle że nie ma co...

a jutro ide na usg! zobaczymy czy sie dowiemy płci maleństwa :) czekam czekam czekam...
 
reklama
P8080656.jpgMój synuś dzisiaj :tak:
 

Załączniki

  • P8080656.jpg
    P8080656.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 41
Do góry