reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Dziękuję Jagódko i Magdo za odpowiedź, bardzo mnie uspokoiłyście!!! Już za dwa dni wizyta, także wszystko się wyjaśni :)

Magda 88 - Śliczne zdjęcie! Jakie wyraźne!!! Słyszałam o tym że betę powinno się robić po 24 lub 72 godz, sama nie wiem czemu tego nie zrobiłam. Muszę przestać słuchać się teściowej, bo dużo miesza i coraz bardziej mnie wkurza...
 
magda 88 pierwsze zdjęcie do albumu :)

Baśka 28 ten Twój gin to faktycznie ma zasady.. my również staraliśmy się nawet ponad 2 lata i w końcu się udało :)

Ja się zapisuję na pierwszą wizytę 29 kwietnia.
 
pieknaszyszunia ja bym dała na luz...;-) Wiem, że łatwo mówić, ale powiem Ci z własnego doświadczenia w pierwszej ciąży, że najgorsze to popaść w paranoję i obsesję, że coś się dzieje. Naprawdę, nie warto się szarpać z nerwami nieustająco. Po pierwsze dlatego, że to naprawdę szkodzi, po drugie dlatego, że na pewne rzeczy wpływu zwyczajnie nie mamy...Rok temu żyłam przez pierwszy trymestr w stresie zupełnie bezsensownie...
Ja się trzymam zasady "co ma być to będzie" o już. I wmawiam sobie, że będzie dobrze, choć też raczej paranoiczka jestem:tak:Polecam:-)
 
To ja nie będę oryginalna i napiszę że podpisuję się pod tym co napisały dziewczyny :) Nie denerwuj się, nie stresuj, myśl pozytywnie i ciesz się każdym dniem!

Jutro wizytaaaa :) Nie mogę się doczekać! Rano do urzędu ustalić datę ślubu, a o 14:40 pierwsza wizyta :) M. idzie ze mną więc bardzo się cieszę :)
 
reklama
Do góry