reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Witam wszystkie mamusie :) Mam do Was małe pytanko bo podejrzewam że jesteście bardziej zorientowane niż ja. W środę idę do ginekologa żeby ostatecznie potwierdził moją ciąże podejrzewam że będzie mi też robić usg i tu rodzi się moje pytanie.. czy w przypadku takiego usg muszę mieć pełny pęcherz czy nie jest to konieczne? Usg miałam raz w życiu i było to bardzo dawno i nie miało nic wspólnego z ciąża dlatego chciałabym się upewnić ;)
 
reklama
ja chodzę sama na usg.może teraz jak bedzie ciąża już zawanasowana to na połówkowe zabiore mojego męża o ile bedzie chciaął i nie bedzie pracował.
 
Angi1991 moj maz w kazdej ciazy byl na tych usg dopochwowych, bardzo chcial i nie bylo problemu. Teraz w sobote tez byl ze mna. On zawsze chcial chodzic na wizyty i byc przy usg, wiec zawsze terminy dopasowywalismy pod niego, aby mog byc i teraz tak samo.
 
Angi mój gin robi usg dopochwowe do 3 lub 4 mc( zalezy jaki dzidziuś duży) pózniej już normalnie przez brzuszek.A co do tego czy mąż może być to akurat mój gin nie zgodził się na to tylko jak przez brzuszek to nie ma nic przeciwko temu.
To chyba zależy od podejścia lekarza.
 
A co do tego czy mąż może być to akurat mój gin nie zgodził się na to tylko jak przez brzuszek to nie ma nic przeciwko temu.
To chyba zależy od podejścia lekarza.
dla mnie dziwne podejscie, takie nie fair wobec ojca dziecka... przecież tez ma w tym udział , a jak bardzo chciałaby to nie moze... moj eM by sie odezwał!
 
reklama
Do góry