reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

Anula09, a powiedzieli CI jaką długą masz szyjkę? Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku...

2,5 ale z tendencja skracania i wg gina za szybko sie skróciła od ostatniego pomiaru (4 tyg temu było 3,5) - dzis zobaczymy jak to wyglada w stosunku do wczorajszej sytuacji .... Generalnie czuje dziwny ucisk na dole - nie wiem czy na szyjkę czy pęcherz - mało to przyjemne - Alicja jest ułożona główkowo moze smyra mi tam i stad takie odczucia jakby kłucia, pchania, naciskania.... Mam nadzieje ze to sie szyjka nie rozwiera, na wkładce póki co nie ma tego podbarwionego śluzu ale gin powiedział ze jak znowu sie pojawi przed dzisiejsza wizyta to migiem do szpitala :/ całe szczęście żadnych skurczy nie czuje.
 
reklama
Po wizycie. Najważniejsze Alicja wazy 606 gram i ładnie rośnie, wszystko z nią w porządku ;) z szyjka z kolei tak sobie długość 2,5 ale jest juz rozwarcie wewnętrzne ale pessar zamówiony i w pt ma mi go założyć. Póki co luteina, Nospa i leżenie.
 
Dzieki dziewczyny pessar juz mam założony nic nie czuje i jest ok za10 dni kontrola co z szyjka - głownie leze i odliczam kolejne dni ;) teraz cel to wytrwać do 30tc a dzis 24tc5d .... Mój gin jest jednak optymistycznie nastawiony ze bedzie wszystko ok ;)
 
reklama
Do góry