reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania, zdjęcia z USG

jakis koszmar Pysia, bardzo współczuję przeżyć! najwazniejsze, ze jednak z maleńką wszystko dobrze!
 
reklama
Pysiu bardzo współczuję, nawet nie wyobrażam sobie co czulaś bo az mam dreszcze, ja pewnie bym ryczała dzień i noc...najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.....
 
Byłam dziś u tego profesora zgodnie z ustaleniami. Jutro na godz 7 mam być w szpitalu i będą mi ustalać termin rezonansu magnetycznego Zosi...
Znowu milion myśli, zero konkretów...
A najgorsze czeka mnie rozstanie z Frankiem - na ok tydzień, bo tyle może potrwać ustalenie terminu rezonansu.
Jak to koleżanka mówi - "nie będę się nad sobą spuszczać".
Trzymajcie kciuki za szybki rezonans i mega dobre wyniki...
 
Rezonans magnetyczny - czyli takie dokładniejsze usg pozwalające sprawdzić prawidłowość struktur miękkich mózgu. Profesor ma jakieś wątpliwości i chce to sprawdzić :(
 
Pysia trzymam kciuki na pewno będzie ok, nie ma innej opcji po prostu nawet nie wiedziałam że coś takiego jest
 
reklama
Pysia tyle bb ciotek trzyma kciuki za Zosieńkę, ze innej opcji nie ma, musi być wszystko dobrze! oby jak najszybciej było po wszystkim!
 
Do góry