reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
perełko, wszystko ładnie widać na usg, serduszko tez juz na pewno bije, tylko musiał by robić na bardzo dużym powiększeniu. Nastepnym razem juz bedziesz widziala na pewno białą plamkę bijąca jak dzwon :tak::tak:
 
Simoncia:

Jak masz jeszcze jakieś pytania to mów;) A jak się zapisałaś do niej? dzwoniłaś do św. Zofii czy jakoś indywidualnie? bo nie wiem za bardzo jak to wygląda bez tego "programu" w którym kiedyś byłam.
 
Perełko sliczne zdjecie. i widac kropeczke:D obym ja mogla sie pochwalic dobrymi nowinami po mojej wizycie!!jeszcze 4 dni:D
 
ale wam dobrze z tymi wizytami i usg w Polsce, u nas w Anglii to nie spiesza sie by Cie widziec moja pierwsza wizyta z polozna bedzie 3 pazdziernika (bardzo informacyjna nie do konca by zbadac sie) a USG pewnie koniec pazdziernika poczatek listopada alez to czekanie sie dluzy ale mam doplera i pewnie uda nam sie uslyszec serduszko jeszcze przed usg ( przy pierwszym dziecku udalo sie)
 
hej dziewczyny, dziś pierwszy raz weszłam na forum babyboom i całkiem mi się tu podoba. Mam pytanie czy słyszałyście już serduszko swojego maleństwa? Ja byłam w środę tj. w 5t4d ciąży i był jedynie pęcherzyk 7,4 mm lekarz powiedział, że statystycznie powinno już bić serduszko i się trochę zmartwiłam. Kolejne usg mam 18.09 i już się nie mogę doczekać.

 
Ostatnia edycja:
Witaj Wikki;
Nie martw się na zapas, wystarczy, że później miałaś owu i ciąża jest młodsza. Myślę, że 18 spokojnie zobaczysz i usłyszysz maluszka.
 
reklama
Lekarz moim zdaniem nie powinien mówić takich rzeczy, żeby nie stresować kobiety. Różnie przecież bywa z faktyczną datą owu, czy zapłodnienia, warto poczekać tydzień lub dwa i zyskać pewność, niż siać niepokój :dry:
 
Do góry