reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

Dziewczynki dobrze, ze z MAleństwami wszystko o.k.
NAtaszka super, ze się odezwałaś, bo właśnie wczoraj wieczorem zastanawiałam się co u Ciebie. Życzę w takim razie mniej stresu
 
reklama
a u mnie wczoraj zaliczona wizyta u diabetologa..cukier poranny mam poniżej..95 i zostałam pochwalona..ze wzorowe cukry..ze dieta służy mi i dziecku.....jedyne co złe to nadal nie ma mojego wyniku hemoglobiny..ale jak dobrze pójdzie to nie będzie insuliny..i koniec z wizytami u diabetologa..dieta...robi swoje......:happy2:...zazdroszcze wam tych wizyt z uzg ja mam w poniedziałek wizyte u ginekologa.i wtedy...powinnam miec usg....stresuje sie..bo chciała bym żeby ta dziewczynka sie potwierdziła...i znac jej przewidywane wymiary.....porównac je z waszymi i moimi z wczesniejszych ciąż...........pozdrawiam:tak:
 
nataszka, katjusza.. dobre wiesci nam przynosicie:-)

gratuluje ze pozostałym udanych wizyt!
ja ma teraz wizyty co 2tygodnie....i nie usmiecha mi się w lipcu płacić za 3!!!!
 
Ja tez gratuluję udanych wizyt :-)

MieMie jak twój posiew, masz już wynik?

ja byłam dzisiaj u internisty, powiedział, ze wyniki nie są takie złe, że są na pograniczu normy :confused:
Chyba nie chciał mi dać skierowania na posiew ( laboratorium jest we współpracującej placówce prywatnej ), bo pytał i pytał, czy aby na pewno mam jakieś objawy, a może niepoprawnie mocz pobrałam :szok:
Ale dał skierowanie na posiew z antybiogramem czy jakoś tam.. zobaczymy co wyjdzie.
 
katjusza, ale przeciez tyle tu o tym bylo mowione, ze dzidziusie nieraz wycinaja nam numery i sie jeszcze obracaja, Twoj lekarz nie widzi na to szans ?

nataszka
, mnie tez swedzi podbicie stop..ale to chyba kwestia wysuszenia sie tam skory, jak smaruje kremem to przechodzi... a brzuch tylko czasem, wiec nawet nie wspominalam o tym lekarzowi...
 
Cornelka, co chwilę sprawdzam, ale niestety wyniku jeszcze nie mam - na posiew niestety trzeba czekać ze 3, 4 dni, liczę więc na to, że wieczorem wynik już będzie :confused:
Mi też oczywiście sugerowali lekarze, że źle mocz pobierałam, że może niedokładnie się podmyłam przed pobieraniem, a może nie było to ze środkowego strumienia, a może próbka za długo stała w labolatorium i namnożyły się bakterie... Nie wiem sama. Mówiłam w odpowiedzi lekarzom, że teraz ciężko mi wycyrklować ten środkowy strumień, bo czasem wydaje mi się, że będę długo sikała, a tu zaledwie kilka kropli, bo pęcherz mnie myli... No zobaczymy. Dla świętego spokoju mogłabyś ten posiew zrobić, szkoda, że lekarze mają taki problem z wypisaniem skierowania kobiecie w ciąży :no:
 
reklama
Do góry