reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

-Aia- super ze dzieciatko juz takie duze, ale sie przerazilam bo Twoje 2200 to moje juz tez, a moja ciaza mlodsza! o ok.1.5tyg wobec tego, bo z wyliczen usg dziecko tydzien nadgonilo.
Badz dobrej mysli i poszukaj tych cwiczen zeby sie dzidzia odwrocila, czytalam je i naprawde mysle ze dziala!
 
reklama
świetne wieści i jakie te nasze dzieci już duże :-D chociaż mój to raczej filigranowy będzie, czasem się nawet martwię czy nie za mało waży, no ale wizyta za tydzień to zobaczymy :tak:
a no i mój uparciuch też się nie chce przekręcić :angry:
 
asia.85 pisze:
Napisał asia.85 kakakarolina, ja teraz co dwa tyg. Teraz idę 22, potem 6 i 20, a potem to jak będzie trzeba to nawet co parę dni, gdyby coś tam się działo, wtedy tel do lekarza i jest wizyta.
no proszę Asia te same daty wizyt:-) co 2 tyg na tym etapie ciązy to norma.
Ha :-D. Ja mam tak samo. Najbliższa wizyta w 22.06 , następne 2 co dwa tygodnie. A potem już do szpitala :szok:.
 
no to ja mam inaczej, przez te urlopy i natłok ludzi w przychodni nfz, od poprzedniej wizyrty do tej 10lipca minie 4 tygodnie i 1 dzien aż, a poprzednia mnie wcale a wcale nie uspokoila, i nic nie dala, bo byl jakis inny lekarz w zastepstwie. niby w polowie tego czasu mam usg ale to nie to samo... i ktg zadne przez to jeszcze nie umowione i pewnie skonczy sie na tym ze bede musiala kilka godzin siedziec i czekac zeby sie wbić miedzy pacjentki.

super, ze takie dobre wiesci :) Aia, trzymam kciuki za Marysie, by sie obrocila w pore!
 
Mała Di w którym ty tygodniu będziesz tego 10.07? bo tak patrzę na twój suwaczek, wyszło by mi 38? może jednak spróbuj się wbić gdzieś, bo strasznie późno
 
37t 1d, dokladnie wtedy bedzie. wiec tam to w ogole pewnie ta polozna co robi pomiary uzna to predzej za 36tydzien niz 38...
ale mam w planach jak bede na usg za tydzien dowiedziec sie kiedy w ogole wraca z urlopu moja lekarka, i czy bedzie tydzien wczesniej, to wtedy pewnie sie wbije z samego rana. choc no nie wiem czy to mi sie uda:baffled:
 
dokladnie moze pojdz do innego gina, podejdz ktoregos dnia do przychodni i powiedz o co chodzi i ze chcesz wizyte jeszcze jedna i tyle, martwisz sie i na koniec ciazy ma sie co 2tygodnie i dlaczego masz Ty nie miec
 
reklama
26czerwca, rowno za tydzien mam usg. czyli dwa tyg od poprzedniej wizyty
ale tego dnia do mojej lekarki nie chce sie wbijac, bo ona tylko wlasnie we wtorki(26 to wtorek) i tylko do godziny 10 przyjmuje, a usg mam po 14... a wole idac na kontrole wiedziec czy mala np zmieniła położenie

kruszkiii, ja nie chce znowu by mnie dali do jakiegoś starego dziada! :-D

ale z drugiej strony tydzien przed umowiona wizyta bedzie ciezej jej przetlumaczyc ze musi mnie przyjac
 
Do góry