reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

Candy6 tak pisza naprawde na wielu lekach, zwlaszcza w przypadku antybiotykow i powazniejszych infekcji np bakteryjnych to wtedy zazwyczaj "bezpieczniej" jest lek zarzyc niz tego nie zrobic bo moze wplynac jakos zle na ciaze.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, na wstępie chciałam pogratulować wszystkim wrześniowym Mamom :) Ja też się pochwale moim zdjęciem. Robiłam je w 5t3d od miesiączki ale lekarz ustalił że to 4t6dc :) I coś czuję że to będzie chłopak, ciekawe czy się sprawdzi :):) pęcherzyk 8,5mm i ciałko żółte :)

IMG_20140115_094346.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140115_094346.jpg
    IMG_20140115_094346.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 71
Czesc dziewczyny,
Lekarz kazał mi na pierwsze USG pojsc w 10 tygodniu ciazy, ale zadzwonilam do innej przychodni i Pani zaprosila mnie juz teraz na badanie poloznicze w celu potwierdzenia ciązy. Jak zwał tak zwał, czemu taka rozbieżność czaasowa i czym te wizyty mogą się różnić?
Pierwsze USG robiono Wam normalnie na brzuchu czy sondą domaciczną?

Dodam ze zrobilam dwa testy ibadanie Beta HCG w 3-4 dniu po terminie spodziewanej miesiaczki i wynik wynosil > 500
 
reklama
To ja się uzupełnię. 20 z powodu plamień byłam prywatnie na USG i okazało się że wszystko ok, serduszko jest- dostałem duphaston na wszelki wypadek. 24 byłam już na NFZ (plamienia przeszły) założyła kartę ciąży (mam termin z USG na 8 września) ale wyszedł krwiak- niby kazała nie nie przejmować ale jeszcze jutro idę prywatnie bo następna wizyta dopiero za 6 tygodni i chcę się jeszcze przed wakacjami skonsultować u kogoś innego czy mogę jechać.
 
Do góry