reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :)

reklama
Maddlena gratuluję dobrych wieści! A tak z ciekawości- chcesz doczekać do września z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu chciałabyś żeby mały był "donoszony"?
 
Maddlena gratuluję dobrych wieści! A tak z ciekawości- chcesz doczekać do września z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu chciałabyś żeby mały był "donoszony"?

Chcę doczekać do września bo... uważam, że to Nasz szczęśliwy miesiąc. Oboje z mężem jesteśmy wrześniowi, Antoś wrześniowy, ślub był we wrześniu. No i dlatego tak sobie mówię, że skoro są szanse na to, żeby Franek był wrześniowy, to byłoby super.
Wiem, że to takie moje "widzimisię", Ale... każdy ma jakieś swoje dziwactwa....;-)
 
maddlena no to szyjkę naprawde masz już krótką
bo rozwarcie na 1cm to nie jest za wiele
ale to kwestia czasu,wystarczy ze szyjka skróci się i bach rozwarcie samo pójdzie:-D

oszczędzaj sie teraz a dotrwasz do 1 września
 
Maddlena super wiadomości :) to już u Ciebie też niedługo :)

Moja starsza siostra miała podobnie z tym terminem, tylko że on miała mieć CC. Poszła do lekarza, lekarz jej ustala termin a ona do niego czy by się udało może w tym i tym dniu, lekarz się patrzy dziwnie i pyta dlaczego tak a nie tak? A ona, że jak CC będzie w tym i tym dniu to mała jeszcze będzie Bykiem (znak zodiaku) a jak później to już Bliźniakiem. Bo ona też jest spod znaku byka i by chciała aby córka też była spod tego znaku. Lekarz na nią oczy jak 5 zeta i mówi "no jeszcze takiego powodu to nie słyszałem jak żyję" :-D
 
Maddlen trochę więcej odpoczynku a może dotrwasz do terminu :) &&& kciuki za "widzimisię" :*


Myśmy mieli wizytę 14.08.
Mały ważył 2790g powiedział że ogólnie mały już bardzo niziutko i starszy o tydzień.. dlatego też brzuszek tak nisko i ciąży..
mały zdrowy , doktorek porobił wszystkie badania także jesteśmy spokojni :)
na wesele pozwolenie dostałam . po prostu powiedział że bawić się tyle ile siły pozwolą a jak coś to na szpital i rodzimy :)
Ale ja jeszcze tak chce 2 tygodnie a potem niech się dzieję :)
ogólnie szyjka gładka i krótka.. Skurcze męczą czasami strasznie.. ale magnez i no-spa dawaja radę jeszcze mały się tak pcha że szok ale to już tylko chwila :)
 
gratuluję Candy :) 6-8 cm rozwarcia i piszesz na forum :p

zazdroszczę takiego porodu ja nie byłam w stanie palcem ruszyć z bólu :)
 
reklama
Madlenka, ciesze sie ze wszystko ok! :) Trzymam kciuki zebyscie dotrwali do wrzesnia w takim razie :)

ania, superowo :) jeszcze tydzien i bedziecie donoszeni :)
 
Do góry