reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
Galaxia - ja też dziś mam USG, o 19 :) Chyba jeszcze tylko my nie mamy pojęcia jakiej płci są nasze Szkraby :) Oby dziś się ujawniły! No i przede wszytkim żeby ZDROWEbyły....
 
galaxia i annie - kciukasy zaciśnięte! Czekamy na wiaodmości!

Ja też nie znam płci dziecka :( I to nie dlatego, że dziecko jest wstydliwe tylko lekarz bał się "wróżyć" :)

Teraz pewnie dopiero na połówkowym się dowiem o ile maluszek nie zamieni się we wstydka! Ale tak bardzo chcę poznać płeć... :)
 
mama2009 - Muszę mieć w tym abonamencie skierownie na USG od lekarza. Gdybym mogła sobie robić sama kiedy chcę to co tydzień bym była :) Wizytę mam 24.04. więc wtedy wezmę skierowanie i polecę.
 
mika, wazka gratuacje wizyt! super, że dzieciaczki mają się dobrze :-) mika, widzę że dołączasz do grona mam tajniaków! hehe...u mnie może uda się w przyszły czwartek podejrzeć.
galaxia, annie trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Dziękuję Wam za ciepłe słowa:-)
Jakoś nie uważam się za komputerowego matołka, ale widocznie ustawienie suwaczka mnie przerasta, podobno w ciąży rozumek się kurczy bo krew odpływa do macicy. No i tak to sobię tłumaczę :-) teraz jestem w 19 tygodniu. Termin om to 30.11.2012, jakbyś Katjoshka mogła pomóc, to będę wdzięczna, tylko wytłumacz mi proszę krok po kroku, bo nie mam do tego talentu...
W szpitalu nafaszerowali mnie mnóstwem leków więc moje robaczki dostały chyba dopalacza

Jadźka, gdzieś wyczytałam, że bliźnięta zwalniają dopiero od 34 tygodnia w stosunku do pojedynczych, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Mika, dbaj o siebie i nie przemęczaj się i nie denerwuj, bo jak ktoś ma tendencję to każdy skurcz czy na tym etapie napięcie macicy może powodować skracanie szyjki. Więc gdyby Cię złapało twardnienie i nie chciało puścić to reaguj, nie bagatelizuj.

Mysza, teraz to już są dzieci za duże, żeby je razem uchwycić. Wklejam ostatnie z 12 tygodnia
Dzieci 12tyg.jpg

Annie, Galaxia powodzenia życzę i czekam na dobre wieści.
 

Załączniki

  • Dzieci 12tyg.jpg
    Dzieci 12tyg.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
To trzymam kciuki żeby wam się udało podglądnąć płeć maluszków !!:)
U nas 22 kwietnia będziemy w 99% potwierdzać płeć a 26 kwietnia mamy drugie badania prenatalne. Może tym razem dzidzia będzie spokojna przy pierwszym prenatalnym USG się stresowałam i maleństwo widać odczuło bo przez całe badanie podskakiwało w brzuszku.
Zdjęcia 4D jedno lekarz zrobił nam na pierwszym prenatalnym a drugie ostatnio na wizycie dostaliśmy, ale lekarz gdzie chodzę ma na prawdę wypasiony sprzęt przy 11 tygodniu już wróżył płeć tylko zaznaczył, że to przypuszczenie. A co najlepsze powiedział nam, że podobno w Chinach żeby regulować populacje chłopców i dziewczynek ( co dla mnie jest straszne i okropne) mają test pokazujący płeć już w 6 tygodniu, robią to głównie ze względu na to by dokonać aborcji jeśli płeć jest nieodpowiednia :-(

Ps. Coś mi się zwiesiło na kompie i post dodał się dwa razu podczas edycji :/
 
Do góry