reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

WAŻKA nie masz suwaczka i ciężko z wiedż nt twojego tygodnia, ale tak w 19-20tyg w ciąży pojedyńczej maluch tak 260 waży, wiadomo każda ciąża inna, ale tak jak mówię bliźniaki zawsze mają troszke niższą wage urodzeniwą (no w końcu 2 musi się zmieścic, a i organizm 2 musi "wykarmic") ale może chamują troszke później z przybieraniem a teraz idą na równie z innymi maluszkami... Najważniejsze że wszystko ok

MIKA noooo, w końcu, fajnie że wszystko ok, no iteż czekac musisz z płcią, myślałam że jedyna będe bez wiedzy kto u mnie siedzi :p
 
reklama
mika gratuluje fikającego zdrowego dziudziusia :)
jeśli chodzi o "połowkowe" to ja mam 23/24 tydz ustalone +3D także myśle że jest ok :)
+ 16.04 za tydz. u Ginka na NFZ jak co miesiąć :)

Wazka również ciesze się że dzieciaszki zdrowe i z wagą to zależy który masz tydz bo nie masz suwaczka :(
mi ginek powiedział że jak przyjde na następną wizyte (czyli 16.04 za tydz) to będzie jakoś 21/22 tydz dzieciątko może wazyc nawet 400/500gr :tak: A TY WYPOCZYWAJ I BADAJ SZYJE ;-)

galaxia trzymam kciuki za wizyte :)
 
Ważka- uważaj na siebie, dobrze, że już wszystko w porządku:tak: duże te twoje bobaski :)

mika-ty też ostrożnie , dzidziuś ruchliwy, to jak już poczujesz kopy to będziesz mieć wesolutko:-)
 
Gratuluje udanych wizyt... ale wstydzioszki!

Ważka a masz jakieś zdjęcie usg gdzie widać dwa dzidziusie ?

Galaxia Ty chyba dzisiaj na wizytę idziesz... &&& oby się dzidziuś ujawnił!
 
reklama
Mika - no i super! ... mówiłam Ci że z tą szyjką na pewno wszystko dobrze :tak: .... a dzidzia ma w głowie same harce a nie dupine wystawiać :-D

galaxia
- trzymam mocno kciuki!!!! takie malinkowe special for You =)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry