reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
hehe... jak charakterek będzie miał po nas to nie liczę na to :p ja jak byłam mała mojej mamie dałam baaardzo w kość. potrafiłam spać 2h na dobę :p
 
eeeee tam dzieci podobno najbardziej wdaja się w dziadków i tej wersji sie trzymam bo jak sie moja wda we mnie to da mi popalić :-p:-p:-p
 
GRATULUJE WIZYT :-) Fajnie że wszystko do przodu, i fantastyczne fotki!

Ja co prawda po USG nie u lekarza ale napiszę że wszystko ok, maleństwo ma 165g więc dośc duże, serduszko ślicznie bije... Samą słuchawką nie dawało posłuchac (MONIA a wcale nie spało) więc będzie uparciuch mały... Fotek oczywiście nie mam ale 8.04 wizyta u mojego gina więc coś pewnie będe miała :-)
 
Dziewczyny gratuluję wizyt i ślicznych dzieciaczków. Również ja byłam wczoraj wieczorkiem na wizycie u gina. I cóż o mało tam nie zeszłam:angry:Przez pierwsze 5 minut z takim skupieniem wpatrywał się w monitor, że myślałam już o najgorszym. Później kazał pochodzić i kolejne 15 minut oglądał w skupieniu przez brzuchol. Nagle zrobił strasznie głupią minę i stwierdził, że on tu siusiaka nie widzi a oglądał na wszystkie strony. Wpisze zatem w kartę, że to dziewczynka:tak: a 4 tygodnie wcześniej był pewien że widzi chłopaka:szok: ale wy kochane poznałyście się na dziewczynkowym nubie. Powiedział, że na 100 procent potwierdzi 16 kwietnia. Nadal nie mogę wyjść z szoku, siusiak odpadl:szok:
 
linka84 hahahahaha! siusiak odpadł :p no widzisz, tak to jest z tym przewidywaniem płci. ja się dowiem na początku maja w 21tc na usg połówkowym. wcześniej na to nie liczę. po pierwsze wizytę mam 18 kwietnia, po drugie bąbel wstydliwy i za chiny nie chce się pokazać. nie to nie... jakoś wyczekam ;)
 
reklama
Dziewczyny gratuluję wizyt i ślicznych dzieciaczków. Również ja byłam wczoraj wieczorkiem na wizycie u gina. I cóż o mało tam nie zeszłam:angry:Przez pierwsze 5 minut z takim skupieniem wpatrywał się w monitor, że myślałam już o najgorszym. Później kazał pochodzić i kolejne 15 minut oglądał w skupieniu przez brzuchol. Nagle zrobił strasznie głupią minę i stwierdził, że on tu siusiaka nie widzi a oglądał na wszystkie strony. Wpisze zatem w kartę, że to dziewczynka:tak: a 4 tygodnie wcześniej był pewien że widzi chłopaka:szok: ale wy kochane poznałyście się na dziewczynkowym nubie. Powiedział, że na 100 procent potwierdzi 16 kwietnia. Nadal nie mogę wyjść z szoku, siusiak odpadl:szok:

a nie tak dawno pisałam Ci że to jeszcze może być dziewczynka ;) chyba jednak zostanę wróżką :-D
 
Do góry