reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

dziewczyny gratuluję udanych wizyt ;) w dalszym ciągu jestem w szoku że tylko jedna wrześniówka rozpakowana :-D
sama czekam września jak zbawienia... oby do przyszłej soboty...
 
reklama
Gratuluję wizyt i dobrych wieści dziewczyny! Ja codziennie zaglądam i sprawdzam czy jakieś nowe wieści z porodówki a tu cisza... Chyba rzeczywiście jak się zacznie to wszystkie na raz powędrują do szpitala :-D

Anet a czemu chcą Ci tak wcześnie wywoływać?

Ja w czwartek miałam wizytę a po niej uczucia mieszane :zawstydzona/y: Rozwarcie na palec (co mnie cieszy bardzo), choć wewnętrzne ujście szyjki zamknięte. Szyjka miękka ale nie skrócona. Wymaz na GBS pobrany i zawieziony- teraz tylko czekam na wynik (a niestety mój średnio w tych sprawach rozgarnięty TŻ nie spytał w lab na kiedy będą :dry:).
Na usg... No cóż malutka urosła, ale wdg pomiarów brzuszek urósł o kilka dni za mało... Wiadomo, że wystarczy lekko przesunąć kursor i już pomiar inny, ale się martwię. Mała przez 2,5 tyg przybrała 500g. Gin mówi, że trochę mało (teraz waży około 2950g), ale potem jak poczytałam to powinien maluszek w ostatnich tyg przybierać jakieś 200g na tydzień no to by się zgadzało :confused: Łożysko ponoć ma sporo zwapnień już, II/III grupa dojrzałości, ale przepływy w pępowinie ok. W sumie jestem już w 38tc więc powinno się starzeć, ale mnie gin trochę nastraszył, że to może być powód tego, że Lilka jest taka drobna, szczególnie, że Gabi miała 3500g jak ją urodziłam. Jutro mam jechać do niego do przychodni na ktg. Powiedział żeby się nie martwić, że gdyby stwierdził, że coś jest mega nie halo to by mnie od razu wysłał na patologię a teraz on po prostu chce tylko sprawdzić czy małej niczego nie brakuje. No ale jak chyba każda mama na moim miejscu mam już stresa :-( Znowu mam wrażenie, że nad niczym nie panuję i chciałabym już urodzić. Jak malutka wariuje w brzuszku to zamiast się cieszyć zastanawiam się czy ma wystarczająco tlenu itp :-( No ic najważniejsze, to chyba trzymać rękę na pulsie i czekać rozwiązania.

Moja Lilka ułożona główką w dół i to bardzo nisko, pleckami po mojej lewej stronie czyli książkowo ;-)

Obyśmy nie musiały już zbyt długo czekać na nasze maleństwa :tak:
 
bonusowa... uważam, z tego co czytałam i co mi mówił mój ginek, że Twoja córcia ładnie przybiera. nie znam się na kwestii łożyska, ale jak widać masz kompetentnego lekarza i sprawdza wszystko. także staraj się nie martwić na zapas, już bliżej niż dalej! ;-) i niedługo będziemy tulić te nasze maleństwa ....:-)
 
bonusowa nie martw się kochana, moja Lili wazyła 3650, Filip 3350 teraz lekarze mówili przy porodzie jak robili usg że Zuza będzie miala 2700 nie więcej to było 37t2d a urodziła sie 3330 więc usg nie zawsze mówi prawdę o wadze. nie martw się dzieci różne się rodzą...
 
reklama
bonusowa-no wiem że się martwisz, ale lekarz wie co robi napewno także mniej się stresuj dla dobra dziecka, ja wierze że wszystko będzie OK, jeszcze troszkę :*
Anet- no to kiedy będą wywoływać który to będzie tydzień?
 
Do góry