reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Ja po wizycie melduję.. Ktg bardzo dobre, żelazo 11,4 czyli 2 tyg. na tardyferonie i takiej żelazowej diecie dały rezultat :) , mocz ok, ciśnienie ok, Malutki główką w dół, ciut niżej ale wsio pozamykane, szyjka długa. Za 2 tyg. usg, mówiła oby do września i jesteśmy bezpieczni ale coś wątpi w rychły poród. No w sumie szczęśliwa jestem i spokojna czekam sobie dalej :)

annaoj-hahhahahahaha ale się uśmiałam, no czekam na newsy :D
 
reklama
karola dobre wieści!:-)

jeny, to jak ten wrzesień się zacznie, to nie wyrobimy chyba z czytaniem i pisaniem...tyle nas się szykuje ;-)
 
melduje się po wizycie
ktg ok.skierowanie do szpitala na wtorek(próba wywoł.)
synuś trochę mały 2300-2500 więc lepiej byłoby żeby jeszcze podrósł
wtorek to już 37 tc.jeśli w ciągu 3 dni pobytu w szpitalu synuś nie będzie chciał wyjść wracam do domu.
 
reklama
Do góry