reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

reklama
Irisson ja też dzisiaj rozkminiałam wagę szymka bo 10200 waży w dwa miesiące 540g przytył, a je też dużo ciągle coś, no i nie potroi wagi urodzeniowej do jutra :) bo powinien 11790g ważyć :p ale skoro je itp to nie ma się o co martwić :)
 
Mania też zdecydowanie nie potroiła wagi urodzeniowej - 3520. Obecnie waży 9000 równo, przy prawie 80 cm wzrostu. Mało jednak je, dużo się rusza, rośnie, póki co nie panikuję.
 
mama mnie opieprzyła, że wymyślam, więc nie wymyślam :rofl2:

wysokie macie te dzieci, u mnie Laurka ma obecnie 96cm, a startowała z 51cm, Nina z 50cm, a teraz 72, więc ładnie w rok urosła
 
reklama
To nie ma co prognozować bo wzrost następuje skokowo. Najmniejsze mogą być największe i odwrotnie.

Irisson Maks ma 100cm tylko a na 99% nie będzie kurduplem. u nas w rodzinie chłopy rosną po 18 urodzinach dopiero. Wszyscy moi bracia i Mąż maja ponad 185cm ja mam 175.
 
Do góry