reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Kto ma wizyty w najbliższym czasie ?? Może zrobimy zestawienie komu urodzi się chłopczyk a komu dziewczynka??
ja mam dopiero 23 czerwca...i pewnie dopiero wtedy poznam plec:) takze ja gdzies tam na szarym koncu sobie poczekam co??:)
 
reklama
Kto ma wizyty w najbliższym czasie ?? Może zrobimy zestawienie komu urodzi się chłopczyk a komu dziewczynka??
Spoonhead, przykro mi...Omdlenia się zdarzają, a lekarz powinien zlecic na początku badanie krwi. Moze zrób sama, to moze byc anemia albo cos innego. Ehhh niektorzy lekarze mnie zaskakują :(
Modlisia kremofka zapisuje na watku przyklejonym terminy i plec maluszka :)
 
Modlisia fajny pomysł z tym wątkiem...można otworzyć nowy temat i osoba która napisze pierwszy post będzie później go edytować i dopisywać.
Albo zrobić to w temacie syn czy córka...
 
Mysza bo ty miałas ostatnio usg wiec powiedz mi kochana czy miałas dopochwowo czy juz przez brzuszek ? Bo mój D nie chce dzis za bardzo isc jak to pierwsze bo ostatnim razem nie był na to przygotowany :0 i taki mu uraz został :-)
 
dziękuje Wam :*
zrobię morfologię we własnym zakresie i zobaczymy co tam wyjdzie.

Zrób śmiało morfologię tam są zawsze podane Twoje wyniki i obok prawidłowe u mnie do tego moje nie prawidłowe od razu są pogrubione. Anemię nie trudno nie rozponac - jeśli będziesz miała poniżej HGB to oznacza anemię na tle żelaza.
 
reklama
Mysza bo ty miałas ostatnio usg wiec powiedz mi kochana czy miałas dopochwowo czy juz przez brzuszek ? Bo mój D nie chce dzis za bardzo isc jak to pierwsze bo ostatnim razem nie był na to przygotowany :0 i taki mu uraz został :-)

Kasiu miałam najpier dopochwowe, a później przez brzuszek. Także jedno i drugie :-) i na poprzedniej wizycie na początku maja też tak miałam że najpierw jedno a później drugie.
Więc Kasiu wszystko się może zdarzyć.
Ale zapytaj jak wejdziesz do gabinetu ginka...ja pytałam bo nie wiedziałam czy przebrać się w tą w spódnicę do badania czy w tunice zostać. No i musiałam miec jedno i drugie :-)
 
Do góry