reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
Dziewczyny mam do Was takie pytanie, zdarza Wam się mdleć? Ja w ciągu ostatnich dni zemdlałam 3 razy :/ byłam dzisiaj na wizycie i pytałam lekarza czy to normalne, ale nic mi nie odpowiedział :confused:
 
Dziewczyny mam do Was takie pytanie, zdarza Wam się mdleć? Ja w ciągu ostatnich dni zemdlałam 3 razy :/ byłam dzisiaj na wizycie i pytałam lekarza czy to normalne, ale nic mi nie odpowiedział :confused:

Mi się nie zdarzyło zemdleć natomiast sa takie dnie kiedy robi mi się słabo, oblewa mnie pot zczyna walić serce, wystarczy, że chwile postoje na nogach.
Jestem zszokowana, że lekarz nic Ci nie odpowiedział :szok:
W jakiś konkretnych sytuacjach zemdlałaś, np. długo stałaś, duszno było, itp.? Tak czy inaczej moim zdaniem takie częste omdlenia nie są normalne.
 
mi sie raz zdarzyla w sklepie jak stalam w kolejce, a bylo strasznie duszno...
ale dziwie sie, że lekarz nic Ci nie powiedzial tym bardziej, ze to nie jednorazowy przypadek! Ja czytalam, że omdlenia w ciąży mogą buć spowodowane kilkoma rzeczami min. niedokrwistość czyli anemia. Przyczyny zawrotów głowy/omdlen to dodatkowo: nacisk macicy na duże naczynia krwionośne, niski poziom cukru we krwi i niskie ciśnienie krwi... .a wjakich sytaucjach Ci się to zdarzyło?
 
Kto ma wizyty w najbliższym czasie ?? Może zrobimy zestawienie komu urodzi się chłopczyk a komu dziewczynka??
Spoonhead, przykro mi...Omdlenia się zdarzają, a lekarz powinien zlecic na początku badanie krwi. Moze zrób sama, to moze byc anemia albo cos innego. Ehhh niektorzy lekarze mnie zaskakują :(
 
pierwszym razem było to w pomieszczeniu zadymionym przez dym papierosowy, więc było duszno, ale dwa kolejne były w domu... wyszłam na balkon żeby zaczerpnąć świeżego powietrza, a to jeszcze bardziej pogorszyło sytuacje :/ miałam nadzieję, że lekarz skieruje mnie przynajmniej na morfologie, ale on powiedział, że mam iść dopiero za dwa tygodnie, a do niego przyjść dopiero po badaniu połówkowym :/
dodam, że jestem bardzo szczupła, często mówiono mi, że wyglądam jakbym miała anemie.
 
Ja tam nie czekała tych 2 tyg tylko zrobiła sama morfologie, moja koleżanka mdlała, nie była to anemia, tylko ucisk na naczynia krwionośne a do tego szyjka macicy skróciła jej się i leżała w szpitalu, dostała kroplówki i zalecenie więcej leżeć, nie dźwigać i spacerować. Dziwny ten twój lekarz, mógł w jakiś sposób cię uspokoić a nie zostawić domysły
 
o matko co za lekarz. Idz kochana zrób sama ta morfologie i jak nie umiesz jej sama odczytac to popros zwyklego lekarza :) I moze zmienic ginka jezeli on zostawia cie z takimi pytaniami to nie zasluguje na miano lekarza.
 
Ja nigdy w zyciu nie zemdlalam, ale bedac juz w ciazy jak bylam dluzej na slonku to zorbilo mi sie slabo i duszno i serce zaczelo mi walic - odpoczelam chwilke i przeszlo.
 
reklama
Do góry