reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
To ja akurat usg mam na wizycie...ale te 4 tygodnie to jakaś tragedia. Jak sobie tak pomyślę to zleciał ten kwiecień że nawet nie wiem kiedy a jak tak popatrzę na to przez pryzmat wizyt to ciągnie się niemiłosiernie.
 
Prawda, ja tez tam mam. Czym blizej bylo wizyty tym bardziej mi sie czas dluzyl i bardziej sie balam ze cos moze byc, juz mialam glupie mysli. Ale zleci Mysza zobaczysz :)
 
Witam! Byłam dziś na usg no i znowu mój lekarz nie mógł obejrzeć dokładnie dzidziusia, powiedział że widzi pupkę nóżki i rączki ale gazy nagromadzone w moim jelicie grubym przeszkadzają a wręcz uniemożliwiają zobaczenie główki. Wszystko było bardzo nie wyraźne. Ja już naprawdę od miesiąca nie piję nic gazowanego:(:(
Co ja mam zrobić z tymi gazami? Czy któraś z WAS ma może na nie jakąś skuteczną na nie metodę;/
Mój gin powiedział że jeszcze nie widział takiej ilości gazów u żadnej kobiety!!!
Za dwa tygodnie jestem umówiona na następną wizytę i wtedy już muszę upewnić się że z maleństwem wszystko ok....
Więc poradźcie , co mam zrobić?!?!



 
Ciekawam jestem czy ginek będzie już chciał podglądnąć kto się w brzuszku zadomowił.

Może i będzie chciał, ale może jeszcze nic nie zobaczyć ;-) Właśnie dzwoniła moja koleżanka, ja jej mówię, że mi w 14 tygodniu lekarz podał prawie pewną płeć, a ona w szoku, bo u niej widać było dopiero w 22! Ale podobno chłopców widać wcześniej niż dziewczynki to raz, a dwa, jej dziecko prawie trzy tygodnie trzymało pępowinę między nóżkami i nie było widać :-)


Jak sobie tak pomyślę to zleciał ten kwiecień że nawet nie wiem kiedy a jak tak popatrzę na to przez pryzmat wizyt to ciągnie się niemiłosiernie.

To mi przypomina mój czas starań. Dwa tygodnie od okresu do owulacji mijały zanim się obejrzałam, a kolejne dwa wlekły się jak flaki z olejem. A teraz to samo. Od USG do USG :-D Chociaż teraz to mnie to wkurza, bo jak tak będę liczyła czas, to nawet nie zdążę się tą ciążą nacieszyć, a już poród będzie.
 
Co ja mam zrobić z tymi gazami? Czy któraś z WAS ma może na nie jakąś skuteczną na nie metodę;/
Mój gin powiedział że jeszcze nie widział takiej ilości gazów u żadnej kobiety!!!

Bo jeszcze ja nie byłam na wizycie u niego ;-) Wiesz co, ja bym poszła do innego gina na to badanie. Ja mam mega-zaparcia i to od lat, czasami mam jelita pełne "twardej treści", a nie tylko gazów, a mimo to wszystko u mnie było widać. No i przede wszystkim dlaczego lekarz próbuje Ci robić USG przez brzuch, a nie dopochwowo?
Na gazy skutecznej metody nie ma, poza wypuszczaniem. I dietę sobie zaserwuj błonnikową na kilka dni.
 
Bo jeszcze ja nie byłam na wizycie u niego ;-) Wiesz co, ja bym poszła do innego gina na to badanie. Ja mam mega-zaparcia i to od lat, czasami mam jelita pełne "twardej treści", a nie tylko gazów, a mimo to wszystko u mnie było widać. No i przede wszystkim dlaczego lekarz próbuje Ci robić USG przez brzuch, a nie dopochwowo?
Na gazy skutecznej metody nie ma, poza wypuszczaniem. I dietę sobie zaserwuj błonnikową na kilka dni.

Martynkkka,może idź do innego lekarza,anbar ma rację,
ja też mam problemy z jelitami, dlatego ciężko się bada moje podwozie ,ale na USG widać wszystko....
 
Albo pogadaj z lekarzem moze ci cos na te twoje gaziki przepisze cos.. Ale tez mysle ze powinnas isc do innego lekarza, przeciesz jak nie moze zrobic przez brzuch to jest jeszcze USG dopochwowe przez ktore powinno wszytsko ladnie widac :)
 
No muszę się zastanowić nad tym wszystkim. Pomyśleć o jakiejś diecie ....

Myślę że poczekam te 2 tygodnie i zobaczę czy tym razem się uda. Jak znowu będzie problem to zrobię tak jak radzicie i pójdę do innego lekarza.
Biedny ten mój dzidziuś, może mu tam maską gazową podać;p;p
Dziękuję za porady:):)

 
reklama
Nie ma za co kochana, wkoncu po to tu jestesmy :) No tak mozesz poczekac, ale jak sie znowu okaze ze lekarz niemoze zrobic USG przez brzuch to moze powiedz mu ze istnieje jeszcze USG dopochwowe moze on Ci je zrobi bez zmiany lekarza.
 
Do góry