reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

ayran moja gin na nfz jest identyczna. krew i mocz miałam raz zrobione, na mocz nie dostałam nic. żadnych badań, cytologii... jakiś rozmów o problemach... co prawda miałam 2 razy usg, ale Bąbla widziałam przez kilka sekund, bo ma tylko ten mały ekranik dla siebie i przekręciła go na chwilę dla mnie. zdjęcia dostałam 2, ale nic na nich nie widać. jak mi ostatnio usg nie zrobiła, nawet nie zbadała dowcipnie, tylko po brzuchu pomacała, pogniotła, to się wkurzyłam i poszłam prywatnie. lekarz mi wszystko powiedział: co z szyjką, łożyskiem, z dzieckiem, serduszka posłuchaliśmy, dowiedziałam się że będzie chłopczyk :-D no i pamiątkowe zdjęcia są:tak: jak wyszliśmy z moim z gabinetu to mi łzy poleciały z radości. do tej na nfz też będę chodzić, może kiedyś wypisze jakieś badania to przynajmniej będą za darmo, a jak nie, to zrobię na własną rękę. zapisz się prywatnie i nie stresuj, a pójdziesz do gina to on C wszystko powie co potrzebuje, czy masz załatwiać jakieś papiery;-)
 
reklama
brandy a czemu tak późno masz tą wizytę? Aż w lutym? Dziwne jakieś że Cię nie umówił wcześniej, przecież musisz zrobić do 24 tyg może mu wspomnij. Ale koniecznie się umów prywatnie , wiadomo koszt ale będziesz spokojniejsza i zrobisz pomiary wszystkie

Ayran jak najszybciej zmień kochana i to szybko, nie wiem jak z badaniami jest właśnie ale pójdź do nast przychodni i się po prostu dowiesz czy oni sami sobie załatwią między sobą...poza tym wyniki zawsze Ci wpisują do karty ciążowej :)

Anetkaaa no to super że wizyta pozytywna :)
 
Gratuluje Dziewczyny udanych wizyt:)
a Tym co sa niezadowolone z lekarza- radze zmienic - co to za przyjemnosc miec dodatkowy stres przez gina.. ale pewnie wszytskie te nuezadowolone chodza na NFZ - co?? ech tak chocby sie zmowili i specjalnie na NFZ sie zachowywali jak bufony., co do badan i USG to na NFZ jest iles przewidziane i koniec- np USG 3 razyw ciagu calej ciazy -po 1 raz na trymest i z badaniami tez sa ograniczenia stad tak a nie inaczej...

Ach widze ,ze juz wiekszosc zna plec dzieciatka swego:D ja czekam nieciepliwie na piatek - mam normalna wizyte plus usg polowkowe/genetyczne= łaa calosc 350 zl.... mam nadzieje ,ze tym razem dowiem sie kto mieszka pod moim serduszkiem!

poza tym sie usmialam bo mam na wypisie ze szpitala ,ze mam sie zglosci do kardiologa w ciagu 2 tyg :p jak zadzwonilam do przychodzni na NFZ to uwaga termin - na 215 rok:D ale na szczescie moja Mama gdzies cos pogadala i mam wizyte na 7 stycznia;) przynajmniej troche kasy zostanie w kieszeni bo ilez to mozna wszystko prywatnie...
 
Dzięki za rady, zobaczymy jak będzie teraz po wizycie. Jak znowu nie zleci mi sama żadnych badań to się o nie upomnę, a jeżeli nie będzie mi ich chciała dać to szukam innego lekarza...
 
stazi jeśli w ciągu 2 tygodni to było tak powiedzieć,że jesteś w ciąży i masz przykaz ze szpitala może byłoby wcześniej
 
dziewczyny, gratuluję udanych wizyt :)

Pysia
, jak pięknie buźkę widać :)
Diabliczka, ładny kolos Ci urósł :) prawie pół kilo :D a fotki jakieś masz?
brandy, ponoć z tym moczem tak w ciąży jest. ja też mam, a moja przyjaciółka która jest położną mówi że to normalne, że najważniejsze żeby przy porodzie nie mieć.
Ayran, no jeśli jesteś niezadowolona i do tego lekarz ma tyle negatywnych opinii, to ja bez wahania bym zmieniała... wiecie co mnie przeraża? że płacimy grubą kasę na te składki, ja naprawdę nie pamiętam kiedy korzystałam z usług przychodni, że żeby być zadowolonym to trzeba płacić... a płacąc składki co miesiąc nie jesteśmy w stanie liczyć na właściwą opiekę. przecież to chore ;/ tak jakby nam łaskę robili...
Mamusia Blaneczki, mamy w tym samym dniu :) o której masz? ja o 11:00 :) już nie mogę się doczekać :D
 
Gratuluje udanych wizyt!
I zazdroszcze tym co moja dzis USG!!!! I oczywiscie trzymam za Was kciuki :-)

Stazi masakra 2015 rok :o co to ma byc za sluzba zdrowia :/ a co jak ktos jest ciezko chory, masakra jakas.. Dobrze, ze Ci sie udalo zalatwic na wczesniej!
 
reklama
gratuluję pięknych chłopaków:-D
Ayran zmień lekarza jak tylko możesz ja chodziła prywatnie nie dość że płaciłam to jeszcze nie byłam zadowolona no i poszłam na NFZ jak na razie lekarz ekstra:-D zobaczymy co powiem po usg;-)
 
Do góry