reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
nie zgadniecie! CHŁOPCZYK! :-D:-D

prywatna wizyta bez porównania z tą na nfz...
szyjka uformowana, kanał zamknięty, 4,7 cm.
łożysko ani przednie, ani przodujące, w odpowiedniej odległości od szyjki.
wody płodowe ok.
serduszko biło 149 razy na minutę.
obwód główki, brzuszka ok. kość udowa ok. na długość już się nie dało Bąbla zmierzyć, ale waży 187 gram:-D
jestem przeszczęśliwa:-D:-D:-D

chlopczyk1.jpg
 

Załączniki

  • chlopczyk1.jpg
    chlopczyk1.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 63
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt ;-)

Ale będziemy mieli przyrost naturalny płci męskiej hohoo, strach się bać :-)

Karmelowa, my zadecydowaliśmy, że damy synowi na imię Nataniel (wszyscy się śmieją, że za dużo Pierwszej miłości oglądam :p ) . Jak u Ciebie zareagowali na to imię? Bo u mnie 'starsze pokolenie' trochę się dziwi, co mnie strasznie irytuje ...
 
Powiem Ci, że na początku różnie reagowali..ale jakoś nie spotkałam się z negatywną reakcją..Częściej z zaskoczeniem :)
Teraz to imię tak do młodego pasuje, że jest rozpoznawalny :)
Jak się pierworodny urodził był w Chojnicach tylko jeden Nataniel jeszcze a teraz około 30-tu więc widać tendencje wzrostową :)
 
I dopisuję też tu jak i na FB, że...................CHŁOPCZYK !!! :-):-):-)

Wpadliśmy z Połówkiem do gabinetu i mówimy że nie znamy płci bo się zarazek odwraca co USG, więc lekarz obiecał powiedzieć, obmierzył dokładnie- zdrowy, wszystko prawidłowo, waga 360g, 147 uderzeń serduszka, łożysko na przedniej ścianie wysoko i pokazał nam siusiorka :)
Wiedziałam że będzie chłopczyk, chociaż po cichu marzyłam o dziewuszce, ale z chłopca meeega się cieszę :-D:-D:-D

Czekam na wieści od pozostałych majówek, i oczywiście gratuluję dziewczyny synalków :-)

17.jpgb17.jpg
 

Załączniki

  • 17.jpg
    17.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 56
  • b17.jpg
    b17.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
gratuluję synalków:) ja mam połówkowe 08.01. to będzie jakoś 19 tydzień. ciekawa jestem co nam lekarz powie- czy już na 100% wyjdzie, ze chłopiec....
 
Do góry