reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Makao- niestety nie znam;/ nikt mi nie chcial powiedziec mimo ,ze mialam USg w szpitalu to taki gbur ,ze nawet nie chcial powiedziec ile dzieckoma cm... mam wizyte 3 stycznia to moze sie cos dowiem- a jak nie to trudno.:p
 
reklama
magda gratuluję chłopaczka :))
stazi aż strach iść do lekarza, bo wszystkie piszą o gburowatych ... a nie jesteś ciekawa płci? :-p
nana7ma dokładnie :D majowych chłopów pełno :D jak się okaże, że to charakterne byczki majowe to mamy przekichane xD
 
No i kolejny chłop majowy do kolekcji..klusce jednak wyrosły klejnoty, których nawet przy dobrych wiatrach nie można było z pępowiną pomylić...

Jako, że ta informacja padła pierwsza na USG to reszty zabijcie mnie prawie nie pamiętam.
Wiem,że serducho zdrowe,4-ro komorowe i coś tam jeszcze :p

Wszystko pomierzone i ok. K.przeszczęśliwy, bo wyszło na jego, młody się cieszy, bo nie musi się wyprowadzać :D A ja wychodzę z szoku :D
DSC_0200.jpgDSC_0194.jpgDSC_0195.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0200.jpg
    DSC_0200.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC_0194.jpg
    DSC_0194.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC_0195.jpg
    DSC_0195.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
karmelowa gratuluje synka:tak: Moj maz swiecie przekonany, ze bedzie drugi syn, a ja mimo, ze mam przeczucia na coreczke to cos czuje, ze w czwartek podziele Twoj los:-) Moze nie dane jest nam miec coreczki?:-p
 
Do góry