reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

gratuluje wszystkim udanych wizyt! :)
Nasze wczorajsze badanie też udane.
Pani doktor od USG zrobiła badanie ekspresowo ale się rozumie bo robiła dopochwowo
szybciutko popatrzyła na dzidzię, która ma już 2,32 cm co odpowiada 8w5d, serducho bije jak trzeba
rączki, nóżki i główka na swoim miejscu :)
a jeśli chodzi o krwiaka to NIE MA! wchłonął się po dwóch tygodniach od jego wykrycia nie ma po nim ani śladu!
jestem przeszczęśliwa z tego powodu bo wiem, że już nie przeszkadza tam Dzidziusiowi.
Dzisiaj jadę za wypisem ze szpitala i zaleceniami lekarza na dalsze leczenie.

Tym co dzisiaj wizytują życzę powodzenia i miłych wrażeń :)
 
reklama
gratuluje wszystkim udanych wizyt! :)
Nasze wczorajsze badanie też udane.
Pani doktor od USG zrobiła badanie ekspresowo ale się rozumie bo robiła dopochwowo
szybciutko popatrzyła na dzidzię, która ma już 2,32 cm co odpowiada 8w5d, serducho bije jak trzeba
rączki, nóżki i główka na swoim miejscu :)
a jeśli chodzi o krwiaka to NIE MA! wchłonął się po dwóch tygodniach od jego wykrycia nie ma po nim ani śladu!
jestem przeszczęśliwa z tego powodu bo wiem, że już nie przeszkadza tam Dzidziusiowi.
Dzisiaj jadę za wypisem ze szpitala i zaleceniami lekarza na dalsze leczenie.

Tym co dzisiaj wizytują życzę powodzenia i miłych wrażeń :)

super:)

Witam:) dziś miałam kolejną wizytę, widziałam moje Dziecię jak sie ruszało, usłyszałam serduszko jak biło i akurat na usg ssało kciuka, ma 4.53 cm, czyli 11 tydz2d wychodzi z usg :) Termin sie przesunał na 6 maja:) Wszystko dobrze, usg 3d dopiero po 20 tygodniu..
Zobacz załącznik 588704Zobacz załącznik 588705

jaki dzidziol śliczny, tylko ja tu chłopczykowego numba widzę:pP

Zobacz załącznik 588728
Przedstawiam najmlodszego czlonka rodziny;-) ma 3,13 cm , puls 167, dwie raczki dwie nozki, glowka, tancowala dzidzia ze hej za niecale 3 tyg <6 listopada> genetyczne z nfz bo sie lapie przez tarczyce- mam nadzieje ze poznamy plec dalej obstawiam dziewuche;-)
Straciatella widzisz cos??

sliczny dzidziol
 
Madziulek - właśnie nie ma ku górze :-) Kąt nachylenia nuba jest mniejszy niż 30 stopni a więc dziewuszka. Z tym, że to się zmienia. Patrzyłam na to twoje zdjęcie mnóstwo razy i jest równolegle do nubka :) zobacz zdjęcie.

4353 2.JPG



Saga - niestety, nie widzę;-) coś tam jest, ale nie da sie określić. Nie pod tym kątem :)

Gratuluję udanej wizyty!
 

Załączniki

  • 4353 2.JPG
    4353 2.JPG
    22,4 KB · Wyświetleń: 132
Makao - tu jest wogóle kąt nachylenia w drugą stroną. Dziubek nuba po przedłużeniu przetnie się z linią tułowia (przedłużoną).
Gdyby był chłopczykowy to by się nigdy z nią przeciął .. tzn przeciął ale w drugą stronę. ;-) Musiałby być tak jak na tym zdjęciu 4353 3.JPG


I zaznaczyłam dokładnie gdzie jest Nub.4353 4.JPG
 

Załączniki

  • 4353 3.JPG
    4353 3.JPG
    22,3 KB · Wyświetleń: 81
  • 4353 4.JPG
    4353 4.JPG
    21,9 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnia edycja:
no to ciekawa jestem kto ma rację z tą płcią - Straciatella czy madziulek ? :-)

Wszystkie dzidzie śliczne, coraz większe - można się zachwycać :-)

Ja się zastanawiam czy dobrze ze prenatalne mam dokladnie w 11 t i 5 dzien ? czy nie lepiej było się umówić z tydzień później ? Może było by ładniej widać ? ;-)
 
reklama
Do góry