reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Hehe a napisałam już na głownym, żeby lepiej widać ok trudno trzeba czekać;-)Zdjęcie jest z 27 ale tam wcześniej więc tym bardziej nie będzie.
 
reklama
Perełka:) a kiedy masz wizytę?? Na pewno jest dobrze, zobaczysz. Przypuszczam że już zadnej z Was się nie przydarzy takie badanie jak moje:)) no chyba że traficie na tą babę co ja:)

Straciatella ja do wawy jeżdżę, czasem na aleje jerozolimskie, czasem atrium na jana pawła a Ty?.

dzięki dziewczyny za dobre słowo:)
 
IMAG0539.jpg
Przedstawiam najmlodszego czlonka rodziny;-) ma 3,13 cm , puls 167, dwie raczki dwie nozki, glowka, tancowala dzidzia ze hej za niecale 3 tyg <6 listopada> genetyczne z nfz bo sie lapie przez tarczyce- mam nadzieje ze poznamy plec dalej obstawiam dziewuche;-)
Straciatella widzisz cos??
 

Załączniki

  • IMAG0539.jpg
    IMAG0539.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 110
Ostatnia edycja:
wiecie ze ja sie dopiero wczoraj kapnelam ze tu jest taki rownolegly watek. :szok:

Sagaa - slicznie widac ta twoja dzidzie.

Moje usg jest dopiero za 2 tyg tez juz bym chciala babla zobaczyc :huh:
 
reklama
Wszystkim wam gratuluje pozytywnego USG.
A wiecie ze jak sie ma za soba minimum dwa poronienia to genetyczne takie ful wypas jest za darmo. Wczoraj mi kolezanka powiedziala bo chciala sie zapisac a ginka do niej ze ma za darmo w prywatnym gabiniecie bo ona prowadzi jakis program.
A ja do czwartku do wizyty to chyba zwarjuje a jeszcze mam na 17:40.
 
Do góry