reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

Tak samo Usg to 250 a krew 150 tylko ,ze chyba Usg nie wykrywa wszystkiego bo czesc to z krwi- nie do konca wiem o co chodzi.. hmm Ktoras bardzoj jest zorientowana??
 
reklama
moj J tez nalegal na test pappa - ale na ostaniej wizycie lekarka powiedziala ze jak wszystko bedzie dobrze na usg prenatalnym to ona nie widzi sensu robienia pappa - i troche go to przekonalo
a powiedziala ze juz teraz na usg widzi ze na 99% wszystko bedzie dobrze :-)
 
Fajne Te wasze dzidziolki:D Moj Maz uparl sie by robic prenatalne badania ja jestem srednio przekonana ale chyba jednak sie zdecyduje.., wiec musilabym isc na nie za tydzien.. ale ,ze mi sie nic nie nalezy z NFZ to USG plus z Krwi =400 zl a ile Was to kosztuje.>??
o Jezusie, ale ceny :szok: mój gin na szczęście sam zaproponował, że mi da skierowanie... fakt, że na nim skłamał, bo tam tylko w kilku przypadkach można na NFZ mieć ;) więc też by mi się nie należało :p
 
aesthete szczesciara z Ciebie ,ze masz takiego Gina.., u Mojego nie bylo mowy wogole o tym bym miala skierowanie na NFZ- no juz trudno nie wyczaruje Go w kazdym razie zastanawiam sie czy np jak zrobie USG w 12t3 to czy zdaze w razie co jeszcz ete testy z krwi zrobic jesli na tym USG bedzie cos nie tak>? roz nie pisza na necie potem z krwi moge wykonac 12t6d - bo USG by bylo w piatek za tydzien a z krwi moze byc potem w poniedzialek..
 
tylko wiesz co, mi gin kazał w ten sam dzień co będę robić usg gen zrobić test pappa. bo na tym usg lekarz mi da jakąś ankietędo wypełnienia.

ja sobie tę pappę zrobię, bo to tylko 90 złotych a usg mam za free.
 
Kurde wszystkie robicie jakies badania, prenatalne a ja nic, lekarz powiedzial ze nie trzeba, bo na usg widzial wszystko to, co widac na prenatalnym, a wgl jestem mloda i nie ma przeciwskazan... 3d dopiero bede miala po 20 tyg na polowkowym..
 
reklama
Kurde wszystkie robicie jakies badania, prenatalne a ja nic, lekarz powiedzial ze nie trzeba, bo na usg widzial wszystko to, co widac na prenatalnym, a wgl jestem mloda i nie ma przeciwskazan... 3d dopiero bede miala po 20 tyg na polowkowym..

Ja jestem stara, ale lekarz również nie widzi potrzeby robienia badań 'extra'.
Ale robię, dla własnego świętego spokoju.
 
Do góry